شنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۷

فقط برای دیدن این مکان ها اروپا را بگردید


فقط برای دیدن این مکان ها اروپا را بگردیدReviewed by Zm on Jan 31Rating:

قاره اروپا قاره ای وسیع است که کشورهای آن هر کدام به نحوی، مکان هایی ایجاد کرده اند که شما می توانید به خوبی در آن ها به دیدن مناظر، جاذبه ها، و آثار و بناهای تاریخی بپردازید، اما هر چقدر هم که اروپا دارای جاذبه های زیادی باشد باید گلچینی از این جاذبه ها در اختیارتان قرار دهیم تا در مسافرت هایتان آن ها را مد نظر داشته باشید، امروز می خواهیم به معرفی چند مکان دیدنی بپردازیم که اروپا گرد ها به آن جا علاقه ی بسیاری نشان داده اند. با هم همراه می شویم و این مکان ها را مجازا می بینیم:

 آکروپلیس، آتن، یونان

acropolis

آکروپلیس نشان از تمدنی ۲۵۰۰ ساله برای یونان دارد که این مکان در این کشور از پر تردد ترین مکان هایست که تمام گردشگران داخلی و خارجی یونان به آن جا برای دیدن می روند. در آکروپلیس معبد پارتنون با سنگ های مرمر ساخته شده که به زیبایی این مکان افزوده است.

Alhambra، گرانادا، اسپانیا:

Alhambra

یکی از زیباترین مکان هایی که در اسپانیا می توانید ببینید Alhambra نام دارد که سرشار از گل و طبیعت و جاذبه های طبیعی است، این بخش که نشان از آفریقایی هایی دارد که ساکن کوه آندلس هستند، مکان بسیار جذابی برای توریست ها ساخته است

Colosseum، رم، ایتالیا

Colosseum

این آمفی تئاتر یکی از عجایب هفتگانه جهان است که در ایتالیاست و به عنوان برترین های دیدنی دنیا به حساب می آید که اگر مسافر ایتالیا هستید حتما آن را ببینید.

کلیسا Duomo، فلورانس، ایتالیا

Duomo

اگر به معماری علاقه دارید باید این کلیسا را ببینبد، این کلیسا از زیباترین ساختمان های تاریخی است که از نظر طرح معماری بسیار ماهرانه مهندسی شده است .

Grand’Place، بروکسل، بلژیک

GrandPlace

اگر به معماری قرون وسطا علاقه دارید می توانید سری به بروکسل بروید و این سالن ها را مشاهده کنید. این سالن ها که مربوط به قرن ۱۵ هستند هنوز هم به طور عجیبی پا برجا هستند، البته گل و گیاه هایی که در این محوطه کاشته شده خود نوعی، جاذبه به حساب می آید، که توصیه می کنیم حتما آن جا را ببینید.

Mont-St-Michel، نورماندی، فرانسه

Mont-St-Michel

باز هم شاهکاری از قرون وسطا در فرانسه که آمیخته به هنر معماری است به عنوان یک جاذبه به حساب آمده است. این مکان غروب آفتاب دل هر انسانی را می برد، و محال است که دوربینتان همراهتان باشد و از آن عکس نگیرید، پس غروب ها این مکان پذیرای شما برای دیداری ماندگار است.

قصر Schönbrunn، وین، اتریش

Schönbrunn

این قصر که از زبیاترین قصرهای کنونی اتریش است چنان وسیع است که به شما توصیه می کنیم یک روز کامل را برای دیدن آن بگذرانید و طبیعت و گل های خوش رنگ آن را از نزدیک لمس کنید.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم