c مجموعه فرهنگی جرج پمپیدو در پاریس
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

مجموعه فرهنگی جرج پمپیدو در پاریس


مجموعه فرهنگی جرج پمپیدو در پاریسReviewed by Zm on May 4Rating:

مکان های دیدنی شهرهای جهان، دارای امکاناتی هستند که شما را با فرهنگ ها و آداب و رسوم شان آشنا می کنند. به همین دلیل بسیاری از توریست ها سعی دارند در طول مسافرت خود از دیدنی هایی نظیر مکان های عمومی و تفریحی و نمایشگاهی دیدن کنند تا بتوانند از آداب و رسوم و ارزش  های این کشورها با چشم خود تجربه بچینند.

جرج پمپیدو

اما یکی از مجموعه های تفریحی که در فرانسه بسیار مورد استقبال مسافران داخلی و خارجی قرار می گیرد موسسه ای فرهنگی و هنری و تفریحی است که مردم از آن به وفور دیدن می کنند. حتی دیدارشان را به یک بار بسنده نمی کنند. یکی از جاذبه های تاریخی فرهنگی در فرانسه مسجد جامع استراسبورگ در فرانسه می باشد که باید از آن دیدن کنید.

جرج پمپیدو

این مجموعه که جرج پمپیدو نام دارد در واقع یک مکان برای نشان دادن فرهنگ مردم است. در این مرکز شما می توانید از یک کتابخانه بزرگ دیدن کنید و هر کتابی هم که فکرش را بکنید در آن ببینید. بعد از دیدار از کتابخانه بزرگ و دیدنی جرج پمپیدو می توانید به سمت موزه بروید و این موزه ملی مدرن را از نزدیک مشاهده کنید. جاذبه قصر ورسای در پاریس باید جزو محبوب ترین مراکز دیدنی باشد که شما تا کنون دیده اید

جرج پمپیدوس

معماری بنای این مرکز بسیار زیباست و از شاهکارهای فرانسوه ومعماری به حساب می آید. اما قرار دادن در معرض دید تمام سازه ها و لوله کشی ها نظیر کانال های تهویه و .. باید دلیل خاصی داشته باشد. علاوه بر این تیرها و ستون های بکار رفته در بنا هم دیده می شوند که ما چنین بنایی را در هیچ جا ندیده ایم.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم