یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹

مراکز خرید آنکارا در ترکیه


سلام به شما دوستان و همراهان خوبم. امروز می خواهیم به معرفی مکان های خرید یا به عبارت بهتر مراکز خرید برتر ترکیه در یکی از شهرهای توریستی ترکیه بپردازیم. شاید بخواهید به قصد یک سفرکاری یا تعطیلات یا به هر دلیلی وارد آنکارا شوید، اما خب خوب است که با سوغاتی های آنکارا به شهرتان برگردید. ما به شما می گوییم که کجای این شهر بزرگ می توانید مراکز خرید خوبی را پیدا کنید. با ما همراه باشید.

 

مرکز خرید گالریا در آنکارا

 

این مرکز که می توان به عنوان اولین و برجسته ترین مرکز خرید آنکارا آن را حساب کرد قدمتی طولانی دارد. از سال ۱۹۹۵ تا کنون این مرکز کار خود را با قدرت تمام شروع کرده و در حال پشتیبانی نیاز مخاطبان وتهیه اجناس مورد نیاز آنهاست. ورودی های این مرکز ۵ تاست که می توانید از جهات مختلف بدان وارد شوید. از طرفی پارکینگ های سر باز هم با ظرفیت ۱۰۰۰اتومبیل برای اتومبیل کرایه ای شما در این شهر جا دارد.

تعداد مغازه های این مرکز ۱۰۳ تاست و هرگونه سرویسی را در اختیار شما قرار می دهند. برای صرف ناهار و شام یا نوشیدن یک نوشیدنی هم می توانید از ۱۶ رستوران و کافه ای که در این مرکز است بهره مند شوید.

 

مرکز خرید فروم

 

این مرکز دومین مرکز خرید مشهور در آنکاراست که در سال ۲۰۰۸  رونمایی شده است. فروم دارای دو طبقه است که در این دو طبقه مجموعا ۱۴۹ مغازه وجود دارد. علاوه بر مراکز خرید شما می توانید رستوران و سینما و کافه های را هم در این مکان مشاهده کنید

مرکز خرید آرمادا

 

این مرکز مربوط به سال ۲۰۰۲ می باشد که از ۱۲ سال پیش تا کنون در حال فروش محصولات مورد نیاز مشتری ها و مهمانان آنکاراست. البته سال گذشته هم این مرکز دستخوش تغییراتی مثبت شد و هم اکنون با قدرت بیشتری در حال ارائه خدمات است. هم اکنون آرمادا دارای ۲۵۰ فروشگاه و بوتیک متنوع است.

 

مرکز خرید کیزیلای

مرکز خرید کیزیلای یک مجموعه ی بسیار جدید و متنوع است که در خیابان تونالی هیلمی واقع در چانکایا برپا شده است. اگر به دنبال اجناس مدرن هستید باید به این مکان بیایید. چشم انداز ۱۲۵ متری این مرکز بسیار زیباست و توصیه می کنیم حتی برای دیدن هم که شده سری به این مکان بزنید! از رستوران سیار هم می توانید استفاده کنید.

چیکریکچیلار یوکوشو

 

چیکریکچیلار یوکوشو هم مرکز خرید دیگری است که شما می توانید برای تهیه اجناس خود بدان مراجعه کنید! اگر به دنبال وسایل قدیمی می گردید این بازار می تواند پاسخگوی شما باشد. انواع اشیای مسی و طلا و جواهرات و فرش و کارهای سوزن بافی شده و عتیقه جات را فقط در اینجا می توانید پیدا کنید. البته اگر به تپه های اطراف بروید می توانید مغازه های فروش آجیل و ادویه جات دسترسی پیدا کنید

محل این بازار را خیابان مسگران (باکیرجیلار چارشیسی) می نامند.