جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹

مراکز خرید خلیفه و الواحه در امارات


بسیاری از توریست ها به هوای خرید از مراکز خرید دبی و امارات که از برند های اصلی نمایندگی دارند، وارد این کشور می شوند و سعی دارند این برند ها را از مهمترین مراکز مربوطه یعنی مراکز خلیفه والواحه تهیه نمایند. این دو مرکز در امارات متحده عربی دو تا از بهترین مراکز خریدی هستند که همیشه شلوغ و پر ازدحام هستند.

مراکز  خرید خلیفه والواحه

در این مراکز از مردم داری و احترام همه چیز تمام گذاشته اند عموما در هر واحد یک نفر حضور دارد که در کنار شما، راهنمایی تان می کند که اجناس مورد نظرتان را پیدا کنید. اینگونه سرویس بهتری هم به شما داده می شود و هم محبوبیت آن ها اضافه می شود. اما اگر احساس می کنید این کار را دخالت در امورتان می پندارید کافیست از کوره در نروید و با لبخند تشکر از او بخواهید که شما را در انتخاب تنها بگذارند. علاوه براین مراکز می توانید از معرفی مرکز خرید مارینا هم در دبی دیدن کنید

مراکز  خرید خلیفه والواحه

در این مراکز خرید می توانید برند های معروف و مد روز را مشاهده کنید اما مهمتر این می توانید به عتیقه جاتی های این مراکز سر بزنید و به عنوان یک جاذبه حسابی از آن این اشیا لذت ببرید. البته اگر قصدخرید عتیقه جات و جواهرات دارید مغازه های این دو مرکز خرید را به شما توصیه نمی کنیم. مرکز برج خلیفه هم یک مکان کامل از هرچیزی که شما می خواهید از هتل تا فروشگاه و رستوران و مراکز اداری فراهم کرده است.

فروشگاه های عتیقه جات در اطراف شهر از کیفیت و البته قیمت بهتر و مناسب تری برخوردارند. اما چانه زدن را هرگز در این مراکز فراموش نکنید. هتل دیهو پالاس در دبی امکان یک اقامت مناسب به شما می دهد

مراکز  خرید خلیفه والواحه

اگر هم قصد دارید از حراجی ها استفاده کنید می توانید از حراج های قبل از بهار و پاییر استفاده کنید. در این زمان اجناس با قیمت استثنایی به فروش می رسد چرا که نیاز است اجناس تغییر پیدا کنند و لباس های مناسب این فصول روی کار آورده شود. پس این حراجی ها را از دست ندهید.