جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹

۴ مرکز خرید دبی که پر ازدحام اند


میخواهیم سفری داشته باشیم به “پایتخت خرید خاورمیانه”، در هوای گرم “دبی” سر زدن به مراکز خریدی که با سیستمهای خنک کننده ی قوی تجهیز شده اند و در آنها انواع و اقسام مارکهای معروف دنیا موجود است لذت بخش خواهد بود. تنوع و قیمتهایی برابر و یا کمتراز کشورهای مبدا برندهای مشهور جهان از مهمترین جاذبه های خرید در دبی میباشد.همچنین این مراکز به امکانات رفاهی از جمله، پارکینگهای بزرگ و رایگان، رستورانها و کافی شاپ های متنوع، سینما و مراکز تفریحی برای بچه ها مجهز میباشد. فراموش نکنیم که فستیوال خرید دبی هرساله در زمستان برگزار میشود.

مرکز خرید مرکاتو

اگر میخواهید خرید کردن در مرکزی را که با معاری عصر رنسانس طراحی شده تجربه کنید، حتما به این مرکز خرید سری بزنید. شما میتوانید علاوه بر خرید اجناس مختلف، از شعبه ی سوپر مارکت بزرگ “اسپینیز” هم استفاده کنید و غذای خود را هم در یکی از رستورانهای این مرکز خرید میل نمایید و اگر مایل به تماشای فیلم هم باشید ۷ سالن سینما در این مرکز خرید موجود میباشد.

مرکز خرید امارات مال

رفتن به مرکز خریدی که رتبه ی سوم  بزرگی را در خاورمیانه دارد باید خیلی جالب و دیدنی باشد! شما میتونید بعداز بازدید و خرید از مغازه ها با انواع برندهای مشهور جهان به جایی بروید که شاید دیدن آن در شهر دبی خیلی باعث شگفتی شود!! “پیست اسکی” بله این مجموعه دارای پیست اسکی، شهر بازی بزرگ و ۷۰ رستوران میباشد،همچنین سینما و تئاتر،هتل و دو مسجد نیز در این مجموعه موجود میباشد. برای بررسی جامع این مرکز خرید می توانید مرکز خرید دبی به نام دبی مال را مطالعه بفرمایید.

مرکز خرید ابن بطوطه

اسم این مجمموعه ازاسم جهانگرد مشهوردر قرن چهارده گرفته شده.و براساس سفرهای او به ۶ قسمت تقسیم شده که هرکدام از آنها با توجه به معماری و نمادهای یکی ازکشورهای، ایران، مصر، چین، هند، تونس و آندلس طراحی  و ساخته شده. شما دراین مجموعه علاوه به خرید میتوانید از رستوران ها و و سینماها نیز بهره ببرید و فراموش نکنید که این مرکز خرید ” بزرگترین مرکز خرید اقتباسی جهان ” میباشد

بازار وافی سیتی

مرکز خریدی که تاریخ کشور بزرگ مصر را پیش چشمان شما می آورد. بله این مرکز تجاری که یکی از مراکز لوکس دبی میباشد با الهام از تاریخ کشور مصر و فراعنه بنا شده. همانطور که اشاره شد این مجموعه  از مراکز لوکس میباشد به همین خاطر قیمتهای اجناسی که درآن فروخته میشود هم تحت تاثیر این عنوان میباشد!! علاوه بر رستوران و کافی شاپ، مرکز تفریحی که در طبقه ی سوم واقع شده میتواند برای فرزندان شما جالب و سرگرم کننده باشد.