c معرفی مراکز خرید پر ازدحام در بانکوک
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

مراکز خرید در بانکوک


شاید تصمیم داشته باشید عید امسال را در کنار سواحل و طبیعت زیبایی که در تایلند هستند به تفریح و روح پروری بپردازید! اما شاید به همان اندازه که تفریح به شما نشاط دهد، خرید کردن و دیدار از بازارها و اشتیاق افراد هنگام خرید هم برایتان جالب باشد. به همین دلیل می خواهیم فرایند تفریح شما را با معرفی چند مرکز خرید خوب در بانکوک تکمیل کنیم. با ما و این معرفی همراه باشید!

رابینسون بانکوک

 

این مرکز خرید که در منطقه ای به نان سیلیوم و در دهانه خیابان اطراف قرار گرفته از جمله محل هایی است که افراد قطعا برای خرید به آن سر می زنند، چرا که محیطی دلچسب دارد. اگر می خواهید به خرید لوازم ورزشی، طلا و جواهر بپردازید می توانید این مرکز را انتخاب کنید. اگر در اثنای خرید هم خسته شدید می توانید به راحتی در کافی شاپ موجود در این مرکز اوقات خوبی برای رفع خستگی در اختیار داشته باشید. گفتنیست بازار طلای این مرکز از شهرت خوبی برخوردار است و تنوع طرح ها و مدل ها در آن به وفور به چشم می خورد.

 

مرکز خرید سیلوم بانکوک

 

این بازار خرید قدرتمند، به عنوان مرکزی که در مقابل وال استریت قد علم کرده معروف شده و در آن می توانید هر گونه اجناسی را مشاهده کنید. البته روال فروش شب و روز آن تقریبا با هم فرق می کند. به عنوان مثال در شب می توانید مکان هایی که برای فروش اجناس دسته دوم برپا شده را مشاهده نمایید، غرفه های شمع دانی های چوبی، موارد تزیینی ساتن برای منزل و ابریشم بافت ها و همچنین چراغ های چشمک زن و… چیزهایی هستند که زیبایی دو چندانی به بازار شب سیلوم می دهد.توصیه اکید داریم که این بازار را شب مورد بازدید خود قرار دهید چون خود یک جاذبه گردشگری جالب است .

 

جمعه بازار چاتوچک

 

در معرفی  مرکز خریدهای تایلند میرسیم به چاتوچک اگر چه این بازار فقط جمعه ها یعنی یک روز در هفته فعال است اما انصافا بازاری قدرتمند با بیش از پانزده هزار غرفه می باشد که در محیطی به اندازه ۳۵۰ هزار متر مربع برپا شده است. از جمله وسایلی که می توانید جمعه ها دراین مرکز مشاهده و خرید کنید وسایل نظیر زیرپایی بامبو، وسایل الکتریکی و لامپ و صنایع دستی و عتیقه جات و اشیای هنری و گیاهان دارویی و تزیینی است. فروش اجناس مذکور و پوشاک این مکان قیمت های مناسبی دارند که می توان روی آن ها حساب باز کرد.

 

ساخومویت بانکوک

 

ساخومویت بازاری بزرگ در امتداد یک خیابان بزرگ است که نمونه اش در دنیا کم است. این بخش دارای بنگاه های معاملاتی بزرگ ملکی، پارک زیبا و دیدنی برای تفریح، برج های اداری، هتل هایی که دیدن از آن ها ارزش دارد و رستوران های لذت بخش و مجهز است. یعنی در این خیابان همه چیز برای گذراندن یک روز خوب فراهم است. در ابتدای این خیابان می توانید بادبزن هایی را ببیید که هنرمندانه طراحی شه اند. نقاشی های بوداییان هم در این مکان برای فروش قرار گرفته که زیبا هستند. اگر برای خرید هایی که کرده اید چمدان کم دارید مرکز فروش چمدان ها را می توانید در ساخومویت بیابید. خیاطی های مشهوری در امتداد این خیابان و بازار هستند که می توانید انواع پوشاک و لباس های زنانه را سریع از آن ها بخواهید که برایتان بدوزند! همه چیز در ساخومویت عالی ست.

 

مرکز خرید پنتیپ پلازا بانکوک

 

نام این مرکز خرید از خیابان پلازا به ارث گرفته شده است که در چند متر بالاتر از این بازار قرار دارد. این بازار دارای طبقه های متفاوتی است که می توانید وسایل الکتریکی و رایانه ای را در آن مشاهده کنید. در طبقه ۷ می توانید بازار فناوری اطلاعات آن را مشاهده کنید. هر چیزی که در این بازار بیابید دارای ضمانت می باشد پس می توانید با خیال راحت خرید کنید!

این بازار بیشتر برای خرید وسایل الکتریکی و مربوط به رایانه و فناوری ساخته شده که می توان اجناس بسیار مرغوب با کیفیت و با تنوع نوع و رنگ آن ها را پیدا کرد.

امیدواریم که این ۵ بازار بتواند تمامی نیازهای شما برای خرید را مرتفع سازد. البته تایلند و بانکوک دارای تعداد مراکز زیادی است که ما به مرور آن ها را معرفی خواهیم کرد اما برای اینکه اهمیت کلام کم نشود باید بگوییم که این ۵ مرکز بیشترین بازدیدها را دارند و شما می توانید اجناس خود را در آن ها پیدا کنید.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم