یکشنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۷

مراکز خرید شانگهای چین


مراکز خرید شانگهای چینReviewed by Fy on Mar 11Rating:

شهرشانگهای به بهشت خرید یا پاریس شرق معروف است بنابراین حیف است که درسفر به چین مراکز خرید این شهر را از دست بدهید. مراکز خرید شانگهای به طور مشخص به چهارناحیه یا خیابان تقسیم می شوند که عبارتند از خیابان نانجینگ رود ، خیابان نانجینگ رود شرقی ، خیابان نانجینگ رود غربی ومراکزوخیابان های متفرقه خیابان نانجینگ رود. در ادامه به معرفی این مراکز خرید می پردازیم.

Nanjing-Road-Shanghai

خیابان نانجینگ 

نانجینگ رود ازدیرباز ازجمله مراکز درجه یک خرید درچین و شانگهای بوده است که دارای مجموعه گسترده و متنوعی ازمغازه ها وفروشگاه هاست . این خیابان درواقع بهترین ومعروفترین خیابان درکشور چین است. این خیابان که از اوایل قرن بیستم شکل گرفته است انواع و اقسام مغازه های مختلف را درخود جای داده است. که برخی دارای عمری چندصدساله وبرخی مدرن ونوهستند که با وجود داشتن رقیبان سرسخت هرروز پررونق تروموفق ترند.

289wgon

خیابان هوای های

ازدیگر خیابانهای شانگهای که شهرتی کمترازنانجینگ ندارد خیابان Huaihai است. این خیابان که به ظرافت وریزه کاری معروف است شعبه هایی ازمارک های بین المللی رادرخودجای داده است .مراکز خرید Parkson وMaison نمونه هایی ازمعتبرترین آن ها هستند.

Huaihai-Lu

 خیابان سیچوان شمالی 

اگربه دنبال خرید لباس های ارزان قیمت هم هستید حتما سری به فروشگاه های خیابان North Sichuan مرکزی که کالاهای ارزان قیمت را به شما ارائه می کند ، بزنید.

north sichuan Road

 خیابان تبت مرکزی

این خیابان که محل عرضه انواع غذا و امکانات توریستی است یکی دیگر از خیابان های معروف شانگهای است.

مرکزخرید پارکسون

مرکز خرید پارکسون درخیابان هوای های واقع شده است . دراین مرکز خرید می توانید اجناس با کیفیت را به قیمت مناسب خرید کنید. دراین مرکز انواع برندها با قیمت مناسب را می توانید پیدا کنید.

3k64kkny2zx07m9rog5

میسون مد 

اشرافی ترین مغازه درخیابان هوای های است که درشماره ۱۳۱۲ آن واقع شده است. خیابان هوای های نیمی از شهرت خود رامدیون این مرکز خرید است که مطرح ترین برندهای دنیا نظیرGucci، Ferragamo ، Hugo Boss ، Bally ، Kenzo و…درآن وجود دارند.

a1

شهر خرید یویوان (Yuyuan Shopping City )

مرکزانواع اجناس خاص چینی است ، در این مجموعه انواع جنس از اجناس کوچک و جزئی گرفته تا صنایع دستی محلی و اجناس خاص آنتیک را می توان یافت.

 

hqqqgsslu3o0s7smgcs0

شهر خرید ژوجیاخویی ( Xujiahui Shopping City )

این میدان بزرگ فروشگاه های متعددی با انواع اجناس با قیمت های متوسط را درخود جای داده است.

d30b2ex14ny20mpgxei9

شهر خرید جدید شانگهای ( Shanghai New Shopping City )

انواع امکانات وتسهیلات را در ابعاد بزرگ درخود جای داده است. انواع خرده فروشی ها نیز در خروجی آن وجود دارد.

ogcvg0fdaqgel1xp16gf

 شهر بی خواب جیالی (Jiali Sleepless City ) 

شهر بی خواب جیالی ،یک مرکز پرهیاهو به شمار می رود که مانند یک مروارید درخشان در ساحل ، درست روبروی ایستگاه قطار شهر شانگهای و خط مترو شماره ۱ شانگهای واقع شده است .

shanghai-shopping-centerp

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 − = 3


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم