c معرفی مراکز خرید Forum و TANGS در سنگاپور
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸

مراکز خرید Forum و TANGS در سنگاپور


مراکز خریدی که در سنگاپور وجود دارد در واقع می توان همه آن ها را لیست کرد و از بین آن ها گلچینی انتخاب کرد تا بتوانیم در بهترین و کمترین فرصت ممکن یک انتخاب برتر داشته باشیم. در این میان هستند مراکزی که واقعا ارزش خرید کردن از آن ها را می توان درک کرد. مرکز خرید TANGS و Forum در سنگاپور از بزرگترین و جزو لیست بهترین مراکز خریدی هستند که ما به آن ها می پردازیم.

معرفی فروشگاه TANGS

فروشگاه TANGS یکی از مراکز خرید بزرگ در سنگاپور است که قدمتی حدود ۷۰ سال بلکه بیشتر دارد. از سال ۱۹۳۲ این فروشگاه تاسیس شده و به فروش انواع اجناس به تمام قشرهای داخلی و خارجی سنگاپور مشغول بوده است.  این مرکز دارای چند طبقه داخلی است که هر کدام به رونق خاص خود به فروش مشغول اند. اگر به دنبال لباس های اسپورت می گردید باید به طبقع TANG +co بروید و از انواع مدل های اسپرت آن دیدن کنید.

 

البته چند مرکز خرید در سنگاپور پیدا خواهید کرد که می تواند اجناس اسپورت را به شما ارائه دهد .شاید قبلا شنیده باشید که مارک اصلی PLAY LAB در سنگاپور به خوبی یافت می شود پس برای این منظور باید سری به این مرکز خرید بزنید و در قسمت  Techno Bay به دنبال این مارک باشید مطمئن باشید که سریع پیدا خواهید کرد و با قیمت مطمئن خریداری خواهید نمود. بهترین و جدیدترین محصولا آرایشی با مارک اصلی Calvin Klein و Benefit نیز در این مرکز خرید و دقیقا در بخشی به نام TAGS BEAUTY HALL پیدا خواهید کرد. اگر هم خواستید کمی استراحت کنید یا نوشیدنی بنوشید و یا اینکه حتی بخواهید ناهار و شام صرف کنید به طبقه ۴ سری بزنید که به این منظور امکانات خوبی برایتان فراهم کرده است. اگر هم می خواهید در رستوران های شهر ناهار و شام را میل کنید ۳ رستوران برای ایرانی ها در سنگاپور وجود دارد که می تواند غذاهای ایرانی به شما ارائه دهد.  به طور کلی افرادی که به دنبال فروشگاهی برای سوغاتی و لباس و لوازم آرایشی هستند از این قسمت می توانند به راحتی خریداری کنند

معرفی مرکز خرید Forum

در این مرکز خرید باید حتما به طور خانوادگی وارد شوید و با دست پر یکدیگر را کمک کنید که خریدهایتان را حمل کنید! انواع و اقسام لوازمی که یک خانواده نیاز دارد در این مرکز دیده می شود. پوشاک کودکان را فقط سنگاپوری ها از این مرکز خرید می کنند.

 

انواع مارک های اصلی نظیر D&G/ Emporio Armani / Max Mara / Tri BeCa /Maniana Rinaldi را در این مرکز خرید خریداری کنید و در حالی که خیالتان از سلامت کودکانتان راحت است و آن ها در حال بازی کردن در زمین مخصوص کودکان هستند، خرید آرامی را تجربه کنید. انواع کتاب فروشی و مرکز بهداشتی برای کودکان همه و همه جمع شده اند تا شما نهایت احتیاجات خود را شناسایی و برطرف کنید همچنین در The Good day Spa می توانید اوقات خوب و لذت بخشی را سپری کنید البته توصیه می کنیم کل سفر خود را در مرکز خرید سپری نکنید و جاذبه های توریسیتی و دیدنی سنگاپور را مورد بررسی قرار دهید و ازآن ها دیدن کنید.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم