پنج شنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۷

لیستی جدید از مراکز ایرانی خرید پاتایا در تایلند


مراکز خرید پاتایا
لیستی جدید از مراکز ایرانی خرید پاتایا در تایلندReviewed by Zm on May 19Rating:

در مقالات قبلی سعی کرده ایم معروف ترین و بهترین مراکز خرید پاتایا را به شما مسافران ایرانی معرفی کنیم اما این بار با لیستی متفاوت با شما صحبت خواهیم کرد. سعی کنید این مراکز را همیشه به یاد داشته باشید.

 

مراکز خرید پاتایا

مرکز خرید ایرانیان پاتایا

اگر دوست دارید به مرکز خریدی بروید که ایرانیان در آن جا حضور دارند و بهتر حرف هم را متوجه می شوید می توانید به خیابان ساحلی پاتایا بروید و این مرکز را مشاهده کنید.در این مکان می توانید انواع فروشگاهها برای پوشاک لباس و کیف و کفش را پیدا کنید.

مراکز خرید پاتایا

مرکز خرید ایرانیان گوگوش پاتایا

این مرکز خرید هم در پاتایا برای تمام اهالی پاتایا توسط ایرانی ها راه اندازی شده است. شما می توانید با هم وطنانمان در این مکان به صحبت بپردازید، خرید کنید و با اطمینان کامل خرید کنید.

مرکز خرید توکام پاتایا

مراکز خرید پاتایا

اگر به دنبال مراکز خرید برای خرید وسایل الکترونیکی هستید می توانید به این مرکز بروید. انواع گوشی ها و تبلت ها و ابزار و تجهیزات رایانه ای را می توانید در این مکان خریداری کنید. این مرکز هم برای ایرانی ها ساخته شده است. برای اینکه با شناختی بهتر وارد پاتایا شوید خوب است که خلاصه و مفید در مورد پاتایا! را حتما بخوانید

مرکز خرید رویال گاردن پاتایا

مراکز خرید پاتایا

این مرکز هم که تعداد زیادی از فروشگاه ها را به خود اختصاص داده در خیابانی به نام Second Road برپا شده که بزرگترین مرکز خرید در پاتایا است و می توانید انواع پوشاک و لوازم خانگی و الکتریکی را در آن خریداری کنید.

مرکز خرید لوتوس پاتایا

مراکز خرید پاتایا

این مرکز خرید یکی از جذاب ترین مرکز خریدهای پاتایا است که هر چند مدت یکبار off می خورد و قیمت ها مناسب تر می شود. در این مرکز خرید هم می توانید انواع اجناسی را که می خواهید بخرید. برای رفتن به مرکز خرید لوتوس پاتایا  می توانید به خیابان پراتونمک هیل بروید هتل هایی نزدیک این مرکز هست اما می توانید هتل رویال کلیف پاتایا را مورد بررسی برای اقامت قرار دهید.

مرکز خرید بیگ سی پاتایا

مراکز خرید پاتایا

این مرکز خرید بزرگ در میدان دلفین پاتایا است و می توانید در آن هر نوع جنس از قبیل، پوشاک، لوازم خانگی و الکتریکی و موبایل و لوازم آرایشی و حتی میوه و سبزی جات را خریداری کنید. این مرکز هم همچون مرکز خرید قبلی هر چند مدتی تخفیف های ویژه ای دارد که به اقتصاد مردم کمک می کند

مراکز خرید پاتایا

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


− 4 = 2برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم