یکشنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۹

سه مرکز خرید در آنتالیا برای مسافران ایرانی


 مراکز خرید یکی از مهمترین بخش هایی است که هر مسافر ایرانی شدیدا به دنبال آن هاست و سعی دارد به بهترین شکل، از بهترین فروشگاه ها در فرصت محدود خود دیدن کند و از آن ها اجناسی خریداری کند. به این سه مرکز خرید هم توجه کنید.

مرکز خرید تراسیتی

این مرکز خرید در منطقه لارا  قرار دارد و بیش از چهار سال است که در زمینه  پوشاک ترک و بهترین پوشاک مارک فعالیت دارد.همین موضوع این مرکز خرید را به  جاذبه های توریسیتی تبدیل کره.این مرکز خرید با ۱۵۰ فروشگاه لوکس و ۳۰ رستوران مدرن  جزء بزرگترین مراکز خرید ترکیه محسوب می شود.تمامی نمایندگی های مارک دنیا در این مرکز خرید شعبه هایی دارند.

در طبقه هم کف این مرکز خرید رستوران ها و کافی شاپ هایی با شیک ترین دکوراسیون ها وجود دارد که شمامیتوانید بهترین لحظات خود را در انجا بگذرانید.

تراسیتی فقط یک مرکز خرید نیست بلکه بزرگترین سینمای انتالیا در انجا قراردارد.شما با مراجعه به طبقه A9  در این مرکز خرید میتوانید از این سینما دیدن کنید

فروشگاه   تانساش

  تانساش معرو ف به فروشگاه بزرگ مواد غذاییست .اما علاوه بر مواد غذایی دیگر محصولات نیزدر ان  وجود دارد. فروشگاه تانساش دو طبقه دارد که طبقه اول مختص غذاها و خوراکی های سنتی و مدرن است.انواع شیرینی جات و ترشیجات سالم در انجا یافت می شود.و همچنین طبقه دوم این فروشگاه مختص کالاهای الکترونیکی و پوشاک و صنایع دستی  و … می باشد.از قابلیت های این فروشگاه مجهز وجود ماشین های خرید و پله برقی های مناسب جهت جابه جایی سبدها خرید می باشد.در فروشگاه تانساش تمامی مایختاج شما وجود دارد….

مرکز خرید زنجیره ای میگروس

اگر شیک ترین اجناس مد نظر شماست حتما از این مرکز خرید دیدن کنید. این مرکز خرید بیش از ۴۷۰ فروشگاه در سرتاسر ترکیه دارد

در فروشگاه های این مرکز خرید بهترین اجناس بین المللی یافت می شود.از قطعات الکترو نیکی و کامپیوتری گرفته تا پوشاکهای مدرن وحتی  مارک ترین کفش ها.

همچنین در این مرکز خرید  خوشبوترین عطرها با بهترین قیمت ها یافت می شود.فروشگاه مگروس از پربازدید ترین مراکز خرید این کشور به حساب می اید.

اگر می خواهید در آنتالیا اقامت خوشی داشته باشید می توانید از هتل هایی مثل هتل Rixos یا هتل کرنلیا دیاموند دیدن کنید و آنجا را برای اقامت انتخاب کنید ما در این وب سایت به بررسی این هتل ها پرداخته ایم، از طرفی می توانید چند بازار ارزان قیمت را از اینجا مشاهده کنید و برای تفریح بیشتر نیز می توانید جاذبه های آنتالیا را از این لینک، مشاهده کنید.