c 4 مرکز خرید مشهور در مشهد
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸

۴ مرکز خرید مشهور در مشهد


4 مرکز خرید مشهور در مشهدReviewed by Zm on Apr 18Rating:

مجتمع تجاری الماس شرق:

این مرکز خرید که از بزرگترین و به روز ترین مراکز خرید در مشهد محسوب می شود در محیطی به اندازه ۶۵۰۰ متر مربع بنا شده و با ۵ طببقه احداث شده ست. حدودا ۱۲۱۰ واحد تجاری در این مرکز بنا شده که همه در حال فروش محصولات هستند.

مجتمع تجاری الماس شرق:

البته همه امکانات مجتمع الماس به مغازه های آن بر نمی گردد بلکه مکان هایی نظیر رستوران های بین المللی و فضای استراحت، اورژانس پزشکی، بانک، پست و سرویس های بازی برای بچه ها و نمازخانه نیز در این مکان دایر است که به رفاه بیشتر گردشگران و خریداران می انجامد. در پارکینگ این مرکز که حدود ۲۷۰۰ اتومبیل در آن جای می گیرد می توانید به راحتی اتومبیل تان را پارک کنید و به خریدی آرام بپردازید. انواع سازه های زیبا در نما و معماری این ساختمان بکار رفته که همه به زیبایی این بنا کمک می کنند.

زیست خاور:

مجتمع فروشگاهی زیست خاور هم در ابتدای خیابان شریعتی یا همان کوه سنگی قرار دارد. مساحت این مرکز حدودا ده هزار متر مربع است و که بنای اصلی ساختمان پاساژ ۷۵ هزار متر مربع است و ۱۷ طبقه ای است و ارتفاع کل بنا حدودا ۷۰ متر است.

مجتمع تجاری زیست خاور

شما هر جنسی را که بخواهید می توانید در این مکان خریداری کنید و در خیابان کوه سنگی این بنا یکی از بزرگترین و مشهور ترین بناهاست که از نظر معماری و گچبری ایرانی نیز مشهور است و نوعی جاذبه گردشگری هم محسوب می شود.

پروما:

مجتمع تجاری پروما

اگر به میدان جانباز مشهد بروید می توانید این مجتمع فروشگاهی را مشاهده کنید. این ساختمان مربوط به شرکت کاروان ستاره شرق می یاشد و در مساحتی حدود ۲۵۰۰ متر ساخته شده است. پی این ساختمان حدودا ۱ متر می باشد شما می توانید در این فروشگاه  ما یحتاج خود را خریداری کنید.

بازار رضا:

زائران امام رضا علیه السلام بیشترین جایی را که همیشه در ذهن دارند نام بازار رضاست که از دیر باز در حال فروش محصولات و اجناس متنوع در طرح و رنگ مختلف به مردم بوده است. انواع زعفران های مرغوب، نقره جات و سنگ های مقدس نظیر عقیق و… همچنین نبات و لباس سجاده و .. همه در این مرکز به فروش می رسد.

مجتمع تجاری بازار رضا

ورودی و خروجی این بازار یکی از سمت میدان آب یا فلکه آب و دیگری هم ۱۷ شهریور است. شما می توانید برای خرید به این مرکز بروید و از همهمه و تجمع عظیم مردمی که به خرید سوغاتی آمده اند لذت ببرید و خریدتان را ادامه بدهید

برای اینکه اقامت خوبی در مشهد داشته باشید می توانید از هتل نیایش مشهد دیدن کنید و یا اینکه با هتل بین المللی نور مشهد آشنا شوید. علاوه براین هتل و مرکز خریدی به نام مرکز خرید شرق زیست مشهد برای شما در کمتر از ۱۰۰ متر از حرم تدارک دیده شده که می توانید بهره ببرید.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم