c خرید درچین فقط در مرکز خرید طلای پکن!
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸

خرید درچین فقط در مرکز خرید طلای پکن!


شاید شما هم روزی مسافری از چین شدید و خواستید با رفتن به این کشور سری به فروشگاه های آن جا بزنید! البته نا گفته نماند شما نمی توانید در چین اجناس بی کیفیتی که اکنون در بازار ایران است را مشاهده کنید!

 

 

اگر حقیقتا به دنبال یک بازار بسیار خوب در چین می گردید و قصد خرید از آن برای فروشگاه خود در ایران و یا برای سوغات و یا حتی برای خود دارید کافیست محل اقامتتان را در پکن انتخاب کنید و به مرکز خرید طلای پکن بروید! برای اقامن خوب می توانید هتل ۵ ستاره هیلتون بیجینگ را انتخاب کنید.

 

این مرکز یکی از بزرگترین مراکز خرید در جهان است که رتبه بندی ها این مرکز را به دومین مرکز مشهور در دنیا و در چین مشهور کرده است. پس می توانید کل روزهای خود را برای دیدن از این مرکز خرید و تهیه مایحتاج خود صرف کنید. این مرکز دارای ۶ طبقه بزرگ است که هر طبقه دارای تعداد زیادی واحد است که به شما امکان می دهد به راحتی انواع اجناس با مارک های متفاوت را در آن پیدا کنید. نا گفته نماند که در این مرکز می توانید از انواع فروشگاه های داخلی و خارجی چین، دیدن کنید و اجناسشان را مقایسه کنید. جهت اطلاع از قیمت تور چین پکن می توانید این لینک را مورد مطالعه قرار دهید

 

در این مکان می توانید بهترین مارک های دنیا را در اختیار داشته باشید و با خیال راحت از اصل بودن، خریداری کنید. محیطی که این مارکت در آن ساخته شده مساحتی بالغ بر ۶۰۰۰٫۰۰۰ میلیون فوت مربع دارد و این باعث شده که هم مرکزی شلوغ باشد و البته هم آرام!

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم