c مرکز خرید و جاذبه استانبول به نام کانیون
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

مرکز خرید و جاذبه استانبول به نام کانیون


خوبی کشورهای توریستی این است که بسیاری از جاذبه های گردشگری را با اماکن خود تلفیق کرده اند، در عین حال می توانید با دیدن این مراکز لذت هم ببرید و کارهای ضمنی مثل خرید و … را هم انجام دهید. در ترکیه برای اینکه هم توریست ها جذب شوند و هم فروش ها بالاتر برود از فروشگاه ها به صورت جاذبه استفاده می کنند. بنابراین شروع به طراحی و معماری خاصی می کنند. در بخش معرفی مراکز خرید پر رفت و آمد می توانید بهترین مراکز را مشاهده کنید.

 

 

به عنوان مثال مرکز خرید کانیون یک جاذبه دیدنی است که برای ساختمان آن بسیار ارزش قائلند اما بیش از هر چیز باید برای خرید کردن به این مرکز رفت. این مرکز خرید دارای ۱۶۰ فروشگاه بزرگ است که حدود ۸ سال پیش افتتاح شده است این فروشگاه در سال اول فعالیت خود برنده چند جایزه شده است. مرکز خرید گالریا یکی از مراکز خرید معتبر در استانبول است که می توانید از آن هم خرید کنید

 

 

این مرکز خرید دیدنی حدود ۴ طبقه بزرگ دارد که بدون سقف طراحی شده است و فروشگاه ها به طور هلال و مارپیچ گرد هم جمع شده اند.

بهترین مارک ها و تنوع اجناس در این مرکز پیداست شما می توانید با قیمت های مناسبی که در این مکان به مشتری ها پیشنهاد می شود در قیمت و هزینه ها هم صرفه جویی کنید.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم