c معرفی مرکز خرید گالریا در استانبول
دوشنبه, ۱۲ خرداد , ۱۳۹۹

مرکز خرید گالریا در استانبول


مرکز خرید گالریا در استانبولReviewed by Zm on Apr 11Rating:

اگر به دنبال این هستید که یک بازار بسیار مناسب در بین این همه بازار که در استانبول وجود دارد انتخاب کنید باید بگوییم که کار سختی است اما شما می توانید برای اینکه خرید رضایتمند تری داشته باشید می توانید مرکز خرید گالریا هم در لیست مراکز خرید خود در استانبول قرار بدهید. بیایید امروز کمی در باره گالریا در استانبول صخبت کنیم .

مرکز خرید گالریا در استانبول

زمان ها پیش یعنی در دهه ۸۰ میلادی ترکیه دستخوش اتفاقات بسیاری بود و از نظر اجتماعی در حال تغییرات ژرفی بود و این زمان بود که نخست وزیر ترکیه دستور صادر کرد که باید یک مرکز خرید را در این شهر دایر کنند. مرکز خرید گالریای آمریکا شد الگویی برای ساخت این مرکز خرید که نخست وزیر روی آن حساس بود. ۷۷۰۰۰ متر مربع زمین برای ساخت این مرکز در نظر گرفته شد. اگر شما هم می خواهید به گالریا بروید باید به جاده ساخلی منطقه آتاکوی بروید که می توانید در آن هم خرید کنید و هم تفریح خوبی را داشته باشید.

مرکز خرید گالریا در استانبول

این مرکز خرید برای افرادی است که می خواهند قدیمی ترین و معتبر ترین بوتیک های روز استانبول را پیدا کنند. انواع فروشگاه های الکتریکی و البته خصوصا پوشاک و کیف و کفش هم در این مرکز وجود دارد که می توانید از آن ها دیدن کنید و خرید کنید. برای صرف ناهار و شام هم تعدادی رستوران در این مرکز وجود دارد و برخی اوقات هم بهترین فیلم های روز را در ترکیه نشان می دهند. این مرکز حدود سی سال پیش به عنوان برجسته ترین مرکز خرید جهان شناسایی شد.

 

مرکز خرید نشان تاشی در استانبول 

مرکز خرید نشانتاشی در استانبول

مرکز خرید نشان تاشی در استانبول

توصیه agencytravel این است که بعد از رفتن به گالریا سری هم به نشان تاشی بزنید مطمئنا پشیمان نخواهید شد. این بازار در خیابانی با همین نتم یعنی نشان تاشی در حوالی تقسیم ایجاد شده است. اگر به دنبال بهترین لباس ها هستید نشان تاشی هدف شماست.

 

بافت بازار قدیمی و سنتی است و اگر بخواهید قیمت خانه های اطراف این منطقه را بدانید باید توجه داشته باشید که به طور کلی این منطقه از گرانترین مناطقی است که در استانبول می توانید بشناسید. انواع مارک های معروف و اصل نظیر شانل، گوچی و لویی ویتان در این منطقه می توانید پیدا کنید . هنگام ناهار هم می توانید از رستوران های این مرکز خرید استفاده کنید و عصر خوبی را در کافی شاپ های مرکز خرید نشان تاشی سپری کنید.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم