یکشنبه, ۲۸ بهمن , ۱۳۹۷

مرکز خرید NSK در مالزی


NSK معرفی مرکز خرید در مالزی
مرکز خرید NSK در مالزیReviewed by Zm on Apr 10Rating:

خرید کردن در مالزی کمی با ایران ما فرق دارد به عنوان مثال ممکن است شما در ایران روزی یک یا دوبار به سوپر مارکت ها سر بزنید! یکبار ماست بخرید و بار دیگر چیزی دیگر اما در مالزی مردم سعی دارند به طور هفتگی ما یحتاج یک هفته خود را خریداری کنند. به همین منظور، مرکز خریدهای بزرگتر یا هایپر مارکت ها ارجحیت بیشتری نسبت به سوپر مارکت دارند و سوپری ها کمتر رونق دارند به همین دلیل سعی شده چندین مرکز خرید بزرگ به همین منظور در مالزی ایجاد شود.

NSK معرفی مرکز خرید در مالزی

امروز به معرفی مرکز خرید NSK  در مالزی می پردازیم که این مرکز خرید چیزی شبیه به سبزی فروشی ها و سوپری های ایرانی است چرا که مردم مالزی می خواهند مایحتاج یک هفته خود را از آن خریداری کنند.

سبزی هایی که در این مکان بفروش می رسد با سبزی های خورش ایرانی یا سبزی خوردن و سبزی آش ایرانی بسیار شبیه اند و اقلام مشابهی وجود دارد به عنوان مثال گشنیز و تره و.. همه از جمله سبزی هایی است که شما می توانید در نهایت تازگی و سلامت از این مرکز خرید خریداری کنید. البته بسته بندی های این سبزی ها بسیار زیبا و مناسب و تمیز و کوچک و البته در اندازه های مختلف است.

بخش دیگری از NSKبه فروش مواد پروتئینی نظیر گوشت ماهی و میگو و.. می پردازند. در این مکان، حدود بیست نوع ماهی و ۵ نوع میگو، به فروش می رسد البته دیگر پروتئین های دریایی نیز در این بخش با قیمت های مختلفی و در تنوع جنس به فروش می رسند.

یکی دیگر از چیزهایی که در این مکان به فروش می رسد این است که بسیاری از اوقات، شما به دنبال حبوبات هستید و و ممکن است نتوانید از مراکز معتبری بتوانید از این محصولات را خریداری کنید . در این مرکز خرید مکانی وجود دارد که می توانید هر نوع حبوباتی را در قیمت های مناسب پیدا کنید و خریداری کنید.

همچنین شما می توانید به راحتی، سیب زمینی و پیاز و … را به طور عمده خریداری کنید و برای یک ماه خود در منزل نگهداری کنید. این مکان مواد را به طور خرده فروشی، و عمده فروشی به فروش می رسد. پس می توانید هر گونه که می خواهید از این محصولات خریداری کنید.

با توجه به موضوع خرید می توانید سایر مراکز خرید مالزی را از مراکز خرید کوالالامپورمالزی مطالعه بفرمایید. البته ۴ مرکز خرید معتبر در مالزی هم به طور کامل شرح داده ایم که می توانید از آن ها استفاده کنید.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


9 + 9 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم