c مسیرهای مسافرت داخلی خود را از این ده جاده انتخاب کنید
جمعه, ۱۵ آذر , ۱۳۹۸

مسیرهای مسافرت داخلی خود را از این ده جاده انتخاب کنید


مسیرهای مسافرت داخلی خود را از این ده جاده انتخاب کنیدReviewed by Zm on Mar 5Rating:

با توجه به اینکه بسیاری از ایرانیان عزیر فرصت مسافرت های محدودی دارند و علت آن شاغل بودن در مراکز دولتی است فرصت رفتن به سفرهای خارجی را در ایام نوروز ندارند. این دسته از افراد اغلب مسافرت های داخلی را انتخاب می کنند تا بتوانند با دیدن از زیبایی های خود ایران عزیز، اوقات اولیه سال جدید را با خوشی بگذرانند. امروز می هواهیم به معرفی چند مسیر زیبا بپردازیم که شما می توانید از آن ها بهره مند شوید و لذت ببرید و مسافرت خوبی داشته باشید.
در ضمن با در اخیار داشتن نقشه راه های ایران می توانید مسیریابی خود را دقیق تر انجام دهید.

 

سپیدان ـ نورآباد

مسافرت و جاده های دیدنی ایران

سپیدان و نورآباد از شهر های شمالی استان فارس هستند که شما می توانید از آن ها برای تردد های بهاری خود استفادع کنید. البته این جاده و مسیر در فصول مختلف زیبایی خاص خود را دارد . دیدنی های این مسیر دشت ارژن ، دشت برم، سپیدان سر سبز و جاده دیدنی آن است. مزرعه های کشاورزی سر سبز و گل های تازه شکفته هم به دیدنی های این مسیر می افزاید.
انواع پوشش های گیاهی درختان نیز حیرت انگیز است.

 

 کرند غرب ـ بابایادگار

مسافرت و جاده های دیدنی ایران

این جاده  از دیدنی های کرمانشاه است که در مسیری کوهستانی دست در دست هم داده و زیبایی را خلق کرده است. طبیعت بکر این منطقه روح نواز است. جنگل های بلوطی و تپه های خوش رنگی که در این مسیر می بینید حسابی لذت بخش است.

گردنه حیران

مسافرت و جاده های دیدنی ایران

این گردنه نیز طبیعیتی زیبا دارد که از بکر ترین مناطق ایران است. این مسیر در واقع بین اردبیل و آستارا قرار دارد که هر ساله تعداد زیادی مسافر مکان تردد خود را از آن شروع می کنند. دره های سر سبز، جاده های زیبا، در ختان و گونه های متفاوت گیاهی زیادی در این مکان می توانید ببیینید که بسیار جذابند و طراوت خاصی دارند.

 

اسالم ـ خلخال

مسافرت و جاده های دیدنی ایران

این جاده سر سبز هم برای ارتباط بین گیلان و اردبیل ساخته شده که واقعا زیباست و دو استان زیبای سر سبز و بکر ایران را به هم متصل می کند. بسیاری از مردم مناطق مربوطه از این جاده برای پیاده گردی استفادع می کنند و مهمترین بخش این جاده را همیشه پیاده گرد های حرفه ای طی می کنند

جم ـ فیروزآباد

مسافرت و جاده های دیدنی ایران

جاده دیدنی جنوب کشور جاده ای وسیع و دیدنی جم فیروزآباد است که استان فارس را به عسلویه و خلیج فارس بسیار نزدیک کرده است. ابتدای این جاده کوهسارهای زیبایی می توانید ببینید و در ادامه طبیعت زیبا را می توانید مشاهده کنید. رودخانه های زیبا و دشت های سرسبز می تواند تصویری جدید از مناظر دیدنی ایران را به شما نشان دهد.

امیدواریم که با دیدن و انتخاب این مسیر ها لذت سفر خود را دو چندان کنید و از مسیری زیبا و خاطره انگیز بهره مند شوید.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم