جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹

معرفی بزرگترین مرکز خرید دبی به نام دبی مال


دبی یکی از شهرهای امارات است که یکی از مراکز گردشگری خصوصا برای ایرانی ها و کشورهای عربی است. این شهر، همچون سابق رونق همیشگی را ندارد اما مسافران خاص خود را هنوز حفظ کرده است. این شهر برای بسیاری از تجار شهر تجارت و خرید به حساب می آید، به همین منظور ما برای شما که مسافر دبی هستید، و تجاری که اجناس خود را از دبی انتخاب می کنند می خواهیم به معرفی یکی از مرکز خرید دبی بپردازیم. دبی مال جایی است که در آن خرید تفاوت دارد

دبی مال

دبی مال یکی از بزرگترین و زیبا ترین مراکز خرید در خاورمیانه است که بسیار با شکوه است و به عنوان بخشی از پروژه گرانقیمت برج خلیفه به حساب می آید. این برج مرتفع ترین برج جهان است و این مرکز خرید هم ۱۲۵۰ واحد فروشگاهی دارد تا بتواند تمام سلایق را در برگیرد. این مرکز خرید در آبان ماه ۸۷ رونمایی شده و همچنان با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد.

فروشگاه دبی مال

دبی مال علاوه بر اینکه یک مرکز خرید است به بخشی تفریحی و یکی از جاذبه های گردشگری نیز تبدیل شده که کودکان و جوانان و نوجوانان و اقشار مختلف را وابسته به خود کرده است. در واقع شما می توانید یک روزتان را وقف دبی مال کنید و به خرید و سیاحت بپردازید.

از جمله چیزهایی که می توانید در دبی مال ببینید، فواره های آبی، آکواریوم های بزرگ، شهر بازی برای بچه ها و سالن غذاخوری بین المللی است که به اختصار آن ها را توضیح می دهیم.

مرکز خرید دبی مال

مرکز خرید دبی مال

این مرکز به اندازه ی ۱میلیون و دویست و پنجاه هزار متر مربع احداث شده که در سال اول رونمایی حدود ۳۷ میلیون نفر از این فروشگاه و مرکز خرید دیدن کرده اند که نشان از محبوبیت آن دارد. علاوه بر این در سال نود طی اطلاعاتی مشخص شد که حدود ۵۴ میلیون نفر از این فروشگاه های دبی مال خرید کرده اند، و همچنان در حال فعالیت با قدرت است. یکی از نکاتی که در مورد دبی مال باید حتما بدان توجه داشته باشید و از آن دیدن کنید بزرگترین شیرینی فروشی است که در اندازه ۱۰۰۰ متر مربع ساخته شده، این فروشگاه در جهان نمونه ندارد. پارکینگ دبی مال ۱۴ هزار اتومبیل را می تواند در خود جای دهد پس نگران اتومبیل خود نباشید، اگر هنگام ناهار یا شام هنوز درگیر خرید بودید می توانید از رستوران ها و کافی شاپ های این مرکز برای تجدید روحیه و تجدید قوا استفاده کنید. از این ۱۶۰ رستوران که در این مکان وجود دارد ۳۰۰۰ مهمان می توانند استفاده کنند.

 

آکواریوم دبی مال

دبی,آکواریوم دبی مال,

این آکواریوم یکی از دیدنی های دبی مال است که به زیبایی، توانسته نظر بسیاری از مردم را به خود جذب کند، این آکواریوم حاوی ۳۴ هزار کوسه است که در کنار آن ها حیوانات آبزی دیگری زندگی می کنند. برای دیدن می توانید از محفظه های تونلی آن ها استفاده کنید و به دیدن موجودات از نزدیک بپردازید.

 

بازار طلای دبی مال

طلا در دبی مال

در دبی مال حدود ۲۰۰ واحد فروشگاهی طلا و زر است که خانم های شیک پوش و مشکل پسند اغلب آنجا پرسه می زنند. شما هم اگر می خواهید می توانید از دبی برای خود طلا به یادگاری بیاورید.

 

چگونه به دبی مال برویم

این فروشگاه امکان تردد به صورت مترو و خود روهای شخصی را دارد، بنابراین می توانید با توجه به شرایط یا از مترو یا از خودروی خود برای رفتن و خرید استفاده کنید

امیدواریم که این معرفی جامع و مختصر برای شما برای انتخاب دبی مال کافی باشد.