c معرفی جاذبه های دیدنی پوکت تایلند
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

معرفی جاذبه های دیدنی پوکت تایلند


تایلند کشوری است که دیدنی های زیادی دارد و به همین دلیل مسافران زیادی را می پذیرد. این مکان ۴ شهر دیدنی دارد که هر کدام یک پاتوق توریستی کامل به حساب می آیند، اما امروز تصمیم داریم از میان این ۴ شهر، به پوکت و دیدنی های آن بپردازیم. پس با هم می خوانیم :

شهر پوکت که مربوط به اکتشافات دوران قبل از میلاد مسیح است توسط بطلمیوس در قرن سوم پس از میلاد معرفی شده است. این شهر جاذبه ای بسیار جذاب برای تاجران و سیاحان است. از زمانی که مردم برای گردشگری تایلند را انتخاب کرده اند، پوکت اولین مکان هایی بود که به دلیل سر سبزی خود، پذیرای مهمانان و مسافران بوده است. این مکان بزرگترین جزیره تایلند است که در حدود ۹۰۰ کیلومتری بانکوک و در اقیانوس هند قرار دارد. تمام شهرت این شهر بخاطر استخراج قلع در طول ۵۰۰ سال است.

تقریبا هفتاد درصد این مکان کوهستانی است و بادهای موسمی گرم و مرطوب در آن می وزد. فصل های پوکت گرم و خشک و بارانی است.
دیدنی ها و جذابیت های پوکت

مراکز غواصی در پوکت

 

در غرب این جزیزه مراکز غواصی زیادی برپا شده که طرفداران زیادی دارد. علاوه بر این این مکان به خاطر جاذبه های زیادی که از نظر مرجان های زیبا دارد، سیاحان زیادی را می طلبد، البته اگر به قایق رانی علاقه دارید هم می توانید روی این مراکز حساب کنید.

 

فیل سواری 

اگر فیل را دوست دارید می توانید پوکت را محلی برای فیل سواری بدانید، این فیل ها به طور جالبی در جنگل ها شما را می چرخانند و شما می توانید در حین حرکت از ارتفاعی بالا زیبایی ها را درک کنید.
قایق سواری در تنداب در جزیره پوکت

در تند آب های این جزیره واقعا قایق سواری لذت دارد و البته خطرناک هم هست. این قایق سواری بین سیاحان بسیار محبوب است و طرفدار زیادی دارد. قایق ها در مسیری ۴ کیلومتری در بین جنگل حرکت می کنند. اگر در فصل بارانی یعتی ژوئن به این تفریح بپردازید بسیار لذت بخش است.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم