جمعه, ۲۹ دی , ۱۳۹۶

معرفی جنگل بامبو جاذبه گردشگری در ژاپن


جنگل های بامبو در ژاپن
معرفی جنگل بامبو جاذبه گردشگری در ژاپنReviewed by Zm on Feb 16Rating:

در مقاله قبل به معرفی ژاپن و دیدنی ها و چیزاهایی که باید در مورد ژاپن بدانید اشاره کردیم اما جای معرفی کامل جنگل بامبو واقعا در آن خالی بود به همین دلیل در این پست به معرفی این جاذبه می پردازیم. دیدن این بامبو سر فلک کشیده واقعا جذاب است ، این منطقه در آسیا یکی از مناطقی است که دارای بهترین نوع بامبو و جنگل بامبو است.

جنگل های بامبو در ژاپن

جنگل های بامبو در ژاپن

بامپو ژاپن

این جنگل در شهر توکیو است که در لیست جذاب ترین و زیباترین جنگل های دنیا قرار گرفته است. این منطقه محل ویژه ی تور گردشگری ژاپن محسوب می شود.

این جنگل در هر فصلی زیبایی خاص خود را دارد اما یک نکته که باید به آن توجه کنید فصل شکوفه دهی و فصل پاییز درختان است که بسیار زیباست. به هر حال دیدن مکانی ۱۵ کیلومتر مربع مساحت می تواند در چنین فصل هایی حیرت انگیز باشد.

 

جنگل های بامبو در ژاپن

جنگل های بامبو در ژاپن

یک مسیر تردد در این محل وجود دارد که از توکیو تا آنجا ۳۰ دقیقه باید راه بروید که واقعا زیباست و دل انگیز.

در واقع اگر پیاده روی در این جنگل را تجربه کنید هم چشمتان لذت خواهد برد هم گوشتان چرا که شنیدن صدای عبور باد از لابه لای درختان بسیار جذاب است. تصور کنید صدای زوزه باد در میان درختان و به هم خورد شاخته های بامبو با تلالو خورشید چقدر زیباست.

جنگل های بامبو در ژاپن
جنگل های بامبو در ژاپن
جنگل های بامبو در ژاپن

در واقع بامبو های این مکان در دو طرف عبور گاه قرار دارند که می توان حسابی از دیدن آن ها لذت برد و از سایه هایشان بهره مند شد.

جنگل های بامبو در ژاپن
جنگل های بامبو در ژاپن جنگل های بامبو در ژاپن جنگل های بامبو در ژاپن

امیدواریم که از این عکس ها و این معرفی لذت برده باشید. این مکان دیدنی از زیباترین جاهایی است که می توانید درختان بلند قامت با نظمی خاص را در آن مشاهده کنید! در واقع شما می توانید به عنوان یک گردشگر واقعی اوقات خوشی در بین این درختان داشته باشید. اگر دید تیز بینی داشته باشید می توانید مناظر جذابی از این جنگل را شکار کنید. ( منبع اختصاصی عکس ها last second )

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 × 1 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم