دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

معرفی چند رستوران معروف در ارمنستان


رستوران در ارمنستان
معرفی چند رستوران معروف در ارمنستانReviewed by Zm on Mar 26Rating:

رستوران های ارمنستان یکی از جمله جاهایی هستند که همیشه شلوغ و پر همهمه هستند و جالب است که در هر کدام قدم بگذارید چند ایرانی با هم می بینید. این رستوران ها بهترین و مشهور ترین رستوران های ارمنستانی هاست.

 

 

رستوران در ارمنستان

رستوران ایرانی آریا

با توجه به اینکه ارمنستان همسایه کشور عزیزمان است هر سال تعداد زیادی مسافر از ایران روانه آنجا می شوند که در خورد و خوراک ها حساسند، پس وجود یک رستوران ایرانی در این کشور بسیار لازم است. رستوران آریا مجموعه ای است که هم کافی شاپ است هم رستوران، و شما می توانید ناهار و شام و عصرانه خود را آنجا صرف کنید. البته تمام غذاهای این رستوران ایرانی است که مسافرانی دیگر هم از کشور های دیگر در این رستوران مشاهده می کنید چرا که غذاهای ایرانی بسیار مشهورند

آدرس رستوران ایرانی آریا : ایروان ، خیابان ایساهاکیان بین خیابان تامانیان(پارک کاسکاد)و باغرامیان
تلفن
۵۶۸۰۱۳ (۱۰ ۰۰۳۷۴)
۹۱۴۳۳۵۳۱( ۰۰۳۷۴)

 

رستوران شرقی

رستوران شرقی یکی از رستوران های بسیار مجهز و پر مشتری در ارمنستان است که شما می توانید در تمامی ساعات شبانه روز در آن جا حاضر شوید و غذاهای عربی و شرقی و غذاهای مخصوص ارمنی ها را صرف کنید.
آدرس: کمیتاس ۱۶

تلفن : ۰۱۰۲۷۱۶۲۰

رستوران در ارمنستان

رستوران آرارات

همانطور که از نام این رستوران پیداست این رستوران مربوط به ایام های دور و درازی است و دارد فرهنگ کهن و دیرینه ارمنی ها را نشان می دهد. این رستوران را فقط هنرمندان می شناسند و به آن عشق می ورزند. در رستوران آرارات می توانید فقط غذاهای ارمنی میل کنید و در کنار صرف غذا و بعد از آن از موسیقی زنده ارمنی لذت ببرید.
آدرس رستوران آرارات :ارمنستان ، ایروان، میدان جمهوری، ساختمان دولتی شماره ۲
تلفن:
۷۹۳۳ ۵۲ (۱۰ ۰۰۳۷۴)
۷۳۸۲ ۵۲ (۱۰ ۰۰۳۷۴)
۷۶۳۴ ۵۶ (۱۰ ۰۰۳۷۴)

رستوران سایات نوا

سایات نوا مجموعه ای از سرویس های خدماتی رفاهی و تفریحی است که رستوران های آن مشهور است. کافه ای با حال جنگل رویایی بارانی در طبقه زیرین این رستوران وجود دارد. طبقه بالا یک رستوران طبیعی است که سر باز است. انواع غذاهای بین المللی از جمله آسیای شرقی، آمریکای شمالی، ارمنی و… می توانید در رستوران سایات نوا صرف کنید. حتی می توانید از موسیقی زنده نیز لذت ببرید.
آدرس
ارمنستان ، ایروان، خیابان سایات نوا، شماره ۳۳a
تلفن: ۰۰۳۳ ۵۸ (۱۰ ۰۰۳۷۴)
فکس: ۷۷۰۶ ۵۸ (۱۰ ۰۰۳۷۴)

رستوران در ارمنستان

رستوران مارکو پولو

این اسم برای دوست داران مارکوپولو همان گردشگر بین المللی بسیار جذاب است. فضای باز و زیبای این رستوران باعث شده مهمانان زیادی را بپذیرد. انواع و اقسام غذاهای بین المللی مثل غذاهای اروپایی و ارمنی و انواع مختلف پیتزا و استیک ها را می توانید در این مکان صرف کنید. قیمت های این رستوران نسبتا بهتر از سایر رستوران هاست. البته به دلیل معماری و طراحی این رستوران بیشتر گردشگران به منظور دیدن و صرف غذا به اینجا می آیند.
آدرس: ارمنستان، ایروان، خیابان ابوویان، شماره ۳/۱
تلفن: ۱۹۲۶ ۵۶ (۱۰ ۰۰۳۷۴)
۵۲۵۵۵۰(۱۰ ۰۰۳۷۴)

رستوران در ارمنستان

رستوران آراگاست

همانطور که نام این رستوران نشان می دهد باید در این رستوران با یک منطقه کشتی مانند روبرو شوید. این کشتی دارای سه طبقه است که هر کدام شمایل و شکل خاص خود را دارد و هر طبقه منوی خاص خود را دارد. می توانید در کنار دریاچه برای صرف غذا بهره ببرید یا می توانید از فضای داخل رستوران استفاده کنید. انواع اقسام پیتزا و پاستا ها در این محل می توانید سفارش دهید. توصیه می کنیم یکبار هم که شده از این کشتی پر خوراکی دیدن کنید.
آدرس: ایروان، خیابان ایساهاکیان، شماره ۴۱
تلفن : ۵۵۰۰ ۵۴ (۱۰ ۰۰۳۷۴)

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


9 − = 3


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم