چهارشنبه, ۲۸ آذر , ۱۳۹۷

معرفی سایت رزرواسیون تراول باما


سایت های مسافرتی تراول باما شامل چند سایت خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی و داخلی می باشد. این گروه به تازگی اعلام همکاری با تمامی آژانس های مسافرتی کشور را از طریق راههای جدیدی در ایران کرده است.

ا) Travel API ارائه وب سرویس API برای ایجاد وب سایت های رزرواسیون. با این امکان میتوانید یک وب سایت یا اپلیکیشن جدید رزرو هتل و بلیط هواپیما را بسازید. شرکت های نرم افزاری و آژانس های مسافرتی در ایران می توانند از این سرویس استفاده کنند
۲) White Label سیستم رزرو وایت لیبل . از این طریق آژانس های همکار می توانند بدون هزینه صاحب یک وب سایت رزرواسیون مشابه شوند و از رزرو اینترنتی هتل و بلیط هواپیما روی وب سایت خودشان به مشتریان سود کسب کنند.

این سایت و وب سرویس تراول با ما با بیش از ۵۰۰ هزار هتل داخلی و خارجی بزرگترین مجموعه هتل را در ایران ارائه می دهد و بهترین قیمت را برای کاربران تضمین می کند.
بلیط یا واچر و مدرک رزرواسیون آنی پس از اتمام مرحله پرداخت به ایمیل کاربر ارسال می شود. هر جای دنیا که باشد از دبی و استانبول گرفته تا پاریس، رم، لندن، بانکوک، پکن و غیره و برای هر سلیقه از هتل های کوچک و ارزان تا هتل های مجلل و پنج ستاره این سایت می تواند جوابگوی سلیقه شما باشد.
قابل توجه است که پس از اتمام خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل خارجی و داخلی نام مسافر در سیستم رزرواسیون ایرلاین یا هتل نیز ثبت شده و قابل پی گیری توسط مسافر می باشد. اگر چه این کار لازم نیست ولی می توانید برای اعتماد بیش تر قبل از تاریخ سفرتان رزرواسیون را از سوی هتل یا ایرلاین تایید کنید.

هدف از ایجاد این سایت ارائه بروزترین و آسان ترین امکان برنامه ریزی برای مسافرین است. خدمات ما تراول با ما می تواند در بالا بردن کیفیت سفر ولی پایین آوردن هزینه آن سهم بسزایی داشته باشد.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


9 − 7 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم