جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷

معرفی سه شهر میزبان تیم ملی ایران در برزیل


جام جهانی برزیل
معرفی سه شهر میزبان تیم ملی ایران در برزیلReviewed by Zm on Apr 23Rating:

مهمترین رویداد ورزشی سال ۲۰۱۴ برگزاری جام جهانی فوتبال در کشور برزیل در قاره امریکا است .امسال خوشبختانه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان هم در این بازی ها شرکت دارد و بسیاری از فوتبال دوستان برای تماشای مسابقات فوتبال و تشویق تیم ملی قصد سفربه این کشور را دارند و ما در این راستا به معرفی سه شهری که تیم ملی ایران با رقبای خود بازی دارند پرداخته ایم.

جام جهانی برزیل

کوریتیبا

در ارتفاع ۹۳۲متری از دریا با اب و هوای معتدل دریای شهری مهاجر پذیر به نام کوریتیبا وجود دارد که مرکز ایالت پارانا است و هفتمین شهر بزرگ از نظر جمعیتی .در رابطه با اقتصاداین شهر باید گفت بر روی چرخ کشاورزی و تجارت حیوانات اهلی و دامی می چرخد.مهاجرانی از کشور های ایتالیا،المان ،لهستان و اوکراین از سالهای قبل به این شهر مهاجرت کرده و فرهنگ این شهر را متاثر از فرهنگ خود ساختند.

در زمان انجام بازی ها نگران گرمای هوا در این شهر نباشید هوا معتدل و مرطوب است.

و اما جاذبه های گردشگری :جنگل زیبای که به احترام مهاجرین المان و ایتالیا به نام انها نام گذاری شده وهمچنین یک میدان را به احترام مهاجرین ژاپنی به نام انها نام گذاری کردند.محل نمایشگاه های بهاره و بالاخره پارک تانگویا نقاطی هستند که شما میتوانید قبل یا بعد از بازی تیم ملی به انجا سر بزنید. معرفی کشور برزیل برای توریستان جام جهانی ۲۰۱۴ هم بیانگر نکاتی در مورد این کشور است.

شاید دوست داشته باشید در رابطه با ورزشگاهی که بازی تیم ملی ایران با تیم ملی نیجریه اولین بازی خود را برگزار میکند هم اطلاعاتی داشته باشید،نام این ورزشگاه بایکسادا است که قبلا نام (خواکیم امریکو گیمارش) داشته در سال ۱۹۹۹ بازسازی شده و ۴۴۰۰۰نفر هم ظرفیت دارد.این ورزشگاه بر روی انبار ارتش برزیل بنا شده.

جام جهانی برزیل

بلوهوریزونته

در فاصله ۳۰۰کیلومتری ازدریا ایالت گراس به مرکزیت بلوهوریزونته شهری است با معماری الهام گرفته از واشنگتن.ایالتی که در زمانهای قدیم مرکزی برای جست و جوی طلا بوده است .نام این شهر هم معنی زیبای دارد به معنی افق زیباست.

در رابطه با جاذبه های این شهر باید گفت موزه های تارخ طبیعی و موزه هنر مکان های جالب و دیدنی برای گردشگران هستند.باغ های گیاه شناسی هم دیگر مکان دیدنی این شهر است.

یکی از مهمترین دیدار های تیم ملی کشورمان با تیم ملی ارژانتین در این ورزشگاه ۶۴۰۰۰ نفری مینیرو این شهر برگزار میشود.

جام جهانی برزیل

سالوادور

سومین شهر پرجمعیت برزیل شهری که در زمانهای قدیم قداست خاصی برای برزیلی ها داشته شهر سالوادور مرکز ایالت باهایا است که در شرق این کشور واقع شده.یکی از مراکز فستیوال های شادی در برزیل همین شهر سالوادور است که قرعه کشی بازی های جام جهانی نیز در این شهر برگزار شد .این شهر نسبت به دو شهر قبلی که تیم ملی در انجا بازی دارد هوای گرم تری دارد .این شهر یکی از مراکز توریستی برزیل محسوب میشود. اگر قصد رفتن به بزریل را دارید می توانید جاذبه های دیدنی ریو دو ژانیرو در برزیل هم دیدن کنید.

سالوادور در اقیانوس اطلس به عنوان مهمترین بندر صادراتی برزیل است .این شهر که ابتدا پایتخت برزیل بوده است در نبرد استعمار پرتغال و هلند اثار تاریخی زیادی در پلورپنهو را در خود جای داده است .

جام جهانی برزیل

در رابطه با جاذبه های این بندر هم میتوان به خط ساحلی سالوادرو اشاره کرد که بیشتر ورزش های ابی و غواصی در انجا برگزار میشود .

پارک های جنگلی داس تامورادوس و کوستا ازول جز برترین مراکز تفریحی این شهر است

برای تیم ملی فوتبال کشورمان هم ارزوی موفقیت میکنیم.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


6 + 8 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم