دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶

معرفی صومعه ی مقدس سنت باربارا از جاذبه های یونان


معرفی صومعه ی مقدس سنت باربارا از جاذبه های یونانReviewed by Zm on Jan 30Rating:

کشوری باستانی است که قدمت آن بسیار زیاد است و بیشتر به عنوان کشور کهن یاد می شود. پایتخت این کشور آتن نام دارد که این هم از قدیمی ترین شهرهاست. همه ساله مردم زیادی برای دیدار از جاذبه های این کشور روانه آن می شوند و این موجب شده تبیدل به یک مکان توریستی شود.

 

ir2321-10

البته بیشتر امکان دیدنی این کشور بناهای تاریخی است که هر کدام جذابیت خاصی دارد. برخی مکان های آن فقط با دیدن قابل تصور است چنان زیبا هستند که نام بهشت را بر آن ها گذاشته اند. یکی از این مکان ها صومعه ی مقدس سنت باربارا است که مکان مورد معرفی مقاله امروز ماست. ابتدا کمی از این مکان می گوییم و بعد عکس ها را مشاهده می کنیم:

ir2321-9

صومعه ی مقدس سنت باربارا در قرن ۱۶ ام میلادی ساخته شده که در سال ۱۵۶۰ از نظر زیبایی و جمال به حد عالی تزیینات رسید. آب و هوای این مکان متفاوت است و در زمستان هوایی سرد دارد و در تابسیتان نیز بسیار گرم است.

ir2321-8

اگر در ماه های بارانی روانه این مکان شوید رطوبت را به خوبی حس می کنید. این صومعه از حیاط و باغچه هایی زیبا و روح نواز و چشم نواز، درست شده که این مکان را مقدس تر جلوه داده است.

ir2321-7

این صومعه در ارتفاعی ایجاد شده که سر سبزی اطراف آن واقعا مکان را بکر و زیبا کرده و در هر فصلی که بخواهید آن جا را ببیند لذت خاص خود را خواهد داشت اما بهترین و رویایی ترین زمان برای مشاهده این مکان زمستان هایی است که ابر ها سرتا سر مکان را پوشانده اند، و از طرفی مه غلیظی صومعه را در نوردیده است.

ir2321-6

البته یونان صومعه های زیادی دارد که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند و برخی عمری بالغ بر ۶۰ میلیون سال دارند که نشان دهنده ی قدمت این کشور و شهر هاست.

ir2321-5

این بنا در قرن ۱۶ میلادی ساخته شد و در ۱۵۶۰ تزئینات آن کامل گردید. آب و هوای این ناحیه در تابستان ها بسیار گرم و در زمستان ها بسیار سرد می باشد. در ماه های بارانی هم رطوب بالایی دارد. حیاط و باغچه های این صومعه به زیبایی ساخته و پرداخته شده اند.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


6 − 1 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم