چهارشنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۷

معرفی فواره تروی در ایتالیا


فواره های تروی
معرفی فواره تروی در ایتالیاReviewed by Zm on May 18Rating:

شاید در تحقیقاتی که در مورد ایتالیا و کلا کشورهای اروپایی داشته اید به این دست پیدا کرده اید که بیشترین جاذبه های اروپا را بناهای تاریخی شکل داده اند اما یکی از جاذبه های تاریخی که در اروپا و در کشور ایتالیا با منبع حیات یعنی آب یک ترکیب زیبا ایجاد کرده است آبنمایی زیباست که امروز می خواهیم به آن بپردازیم.

 

فواره های تروی

فواره تروی که یکی از جاذبه های دیدنی ایتالیاست به عنوان یکی از بهترین آب نماها و جاذبه های دنیا مشهور شده است و همه ساله تعداد زیادی از مردم به دیدن آن می روند. محل قرار گیری این فواره در منطقه تروی در رم ایتالیا قرار دارد که دارای فواره های کوچک و بزرگ است اما بزرگترین فواره آن با ۲۶ متر ارتفاع از زیباترین و کم نظیر ترین فواره هاست و برای مردم بسیار هیجان انگیز است. اما از همه مهمتر عرض این فواره است که ۲۰ متر است و شما می توانید یک فواره کم نظیر را تجربه کنید.

فواره های تروی

اگر به این قسمت بروید متوجه می شوید که این بنا در واقع تقاطعی از یک سه راه است که در این محل به وسیله این آب نما مرتبط شده است. این بنا به این دلیل ساخته شده که در ۱۳ کیلومتری رم منبع آب تمیزی در گذشته یافته اند و این بنا در قسمتی برای پاسداشت این جریان ساخته شده است. در اطراف این بنا مراکز خریدی است که می توانید خرید هایتان را هم انجام دهید اما مراکز خرید رم  همه در این مقاله جمع آوری شده اند که بد نیست از آن اطلاع داشته باشید.

 

فواره های تروی

جالب است که در این بخش از فواره می توانید یک نمای بسیار بزرگ از ساختمانی تاریخی به همراه فرشته ها و مجسمه هایی مشاهده کنید. در داستان ها این نقل بر قرار است که هرکس در این حوضچه ها سکه بیندازد دوباره به این مکان باز خواهد گشت و سفر به رم دوباره برایش ایجاد خواهد شد به همین دلیل کف حوضچه پر از سکه های مختلف است. البته این به یک مراسم مهم تبدیل شده است.

فواره های تروی

البته بعضی ها هم برای براورده شدن آرزوهایشان سکه می اندازند. اما از جمله نکاتی که باید در این مکان توجه داشته باشید این است که باید مراقب اشیای زینتی و کیف پولتان در این مکان باشد.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


5 + = 13


  • دودکش جن

    مناطقی که به عنوان مناطق کوهستانی شناخته شده اند انواع ...

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم