دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

معرفی مراکز خرید سنگاپور


معرفی مراکز خرید سنگاپورReviewed by Fy on Mar 27Rating:

پس از خوردن و آشامیدن ، خرید سرگرمی دیگر مردم اندونزی است. که این امر بخاطر فراوانی مراکز خرید ، مالیات ها و تعرفه های پایین گمرکی  و رقابتی بودن قیمت هاست.با وجود این که همه ی اقلامی که در سنگاپور به فروش می رسند وارداتی هستند اما دارای کیفیت و بهای بسیار مناسبی هستند. اغلب فروشگاه ها در سنگا پور ۷ روز هفته باز هستند و ساعت کاری آنها از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب است که البته مغازه های کوچکتر که خارج از مراکز خرید بزرگ قراردارند زودتر ساعت ۷ شب تعطیل می شوند. فروش بزرگ سنگاپور درماه های ژوئن وژانویه است.  ازجمله خیابان هایی که مراکز خرید زیادی را درخود جای داده اند خیابان اورکارد، چایناتاون ، هندکوچک و خیابان عرب ها هستند . فروشگاه های خیابان اورد کارد و خیابان اسکاتز درآخرین جمعه هر ماه شب خرید برگزار می کنند. حراج بزرگ سنگاپور درماه های ژوئن ویا جولای هر سال برگزار می گردند. درادامه چند نمونه از مهم ترین این فروشگاه ها و مراکز خرید معرفی می گردند.

بازارخرید Ngee Ann City

این بازار محوطه داخلی زیبا وفضای بیرونی دلپذیری دارد که درمرکز خیابان اورکارد قرارگرفته است. فروشگاه های زنجیره ای ژاپنی درآن قراردارند.نام های تجاری مهم و مشهوری مثل  ShanghaiTang وZara و Guess نیز دراین مکان قرارگرفته اند. همچنین شامل رستوران غذاهای چینی و اندونزیایی نیز هست.

آدرس وب سایت  : www.ngeeancity.com.sg

مرکز-خرید-Ngee-Ann-City-سنگاپور-9

مرکز خرید پاراگون Paragon

این مرکز خرید محلی است که درآن اکثر مارک های بین المللی حضور دارند. برندهایی مانند Armani Exchange، Jean Paul ، G-Star، Etro، Boss و… دراین مرکز شعبه دارند. همچنین دارای فروشگاه مخصوص کودکان ، رستوران که درطبقه همکف آن قراردارد ، می باشد.

آدرس وب سایت : www.paragonsc.com.sg

TH_Bangkok_Siam_Paragon_Shopping_Mall

مرکز خریدWisma artia

این مرکز خرید که درخیابان اورکارد و درکنار ایستگاه مترو قرارگرفته است ، بسیار زیبا و متناسب با سلیقه جوانان شیک پوش است. برندهای بین المللی FCUK،BEBE وForever 21 top shop از جمله برندهایی هستند که دراین مرکز خرید حضوردارند. همچنین نمایندگی فروش جواهرات LeeHuaDiamond وDeluxe by bakrezh نیز دراین مرکز قراردارند. همچنین دارای رستوران غذاهای محلی ، آسیایی و بین المللی است.

02-Wisma-Atria-20042

فروشگاه Heeren

این  مرکز خرید سنگاپور  به لباس های ارزان قیمت ، لوازم آرایشی واصلاح مو اختصاص دارد. بزرگترین مجموعه موسیقی سنگاپور یعنی فروشگاه HWM درآن قرارگرفته است. طبقات بالایی آن اختصاص به جوانان و مد روز مخصوص جوانان با قیمت مناسب دارد.

آدرس وب سایت : www.heeren.com.sg

Heeren homepage 6

فروشگاه Centerpoint

این فروشگاه بخاطر سرویس فوق العاده اش وتنوع درمحصولات معروف است. درسال ۱۹۸۳ تاسیس شده ودارای مغازه های تازه تاسیسی مانند UH، BritishTndia وBlingاست. این مرکز خرید ، یک مرکز خرید خانوادگی است که ازغذاهای تازه و لباس های ورزشی گرفته تاآخرین محصولات الکترونیکی درآن یافت می شود. همچنین این مرکز به توریست ها امکانات ویژه ای می دهد از جمله تخفیف ویژه ای که با ارئه ویزای خود می توانید ازآن ها بهره مند گردید.

آدرس وب سایت : www.thecenterpoint.com.sg

image.img (2)

 PlazaSingapura

یکی از بازارهای بازسازی شده ی سنگاپور است که درمیان مردم شناخته شده است.این بازار شامل فروشگاه های مد روز، لوازم خانگی و.. است. این بازار فروشگاه هایی مخصوص مادرانی دارد که کودک شیرخوار دارند به این صورت که پرستارانی برای نگهداری از کودکان وجود دارند که خرید را برای مادران آسان تر می کنند.

Plaza_Singapura,_Dec_05

ION Orchard

یکی از بزرگترین مراکز خرید سنگاپوراست که نمونه ای جدید از ارائه خدمات به مشتریان و استانداردهای بالایی از یک مرکز خرید را ارائه می دهد. این ساختمان ۸ طبقه دارای ۴۰۰ فروشگاه ورستوران است که بخاطر وجود مارک های معروف درآن شاخص هستند.

آدرس وب سایت :www.ionorchards.com.sg

006_ph002

MustafaCenter

به دلیل این که محدودیت زمانی ندارد مکانی مناسب برای علاقمندان به خرید است که مجموعه ی بزرگی از انواع احتیاجات و حتی آژانس های هواپیمایی را درخود جای داده است. ارزان ترین قیمت ها و حراجی های سنگاپور را می توانید درآن بیابید.

آدرس وب سایت : www.mustafacenter.com.sg

singapore-mustafa-center

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


7 + 5 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم