c معرفی مراکز خرید پر رفت و آمد در ترکیه
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

معرفی مراکز خرید پر رفت و آمد در ترکیه


بسیاری از فروشندگان ایرانی بار اولی که به ترکیه می روند، تصمیم می گیرند سالانه چند بار برای خرید و تهیه اجناس فروشگاه خود روانه ترکیه شوند و با استفاده از اجناس ترکی، فروش خود را در ایران چند برابر کنند. حالا مهم نیست شما سیاح و مسافر هستید یا واقعا تاجر، مهم این است که بتوانید فروشگاه های خوب و مراکز خرید معتبر در ترکیه را بشناسید. بنا بر وظیفه ای که ما داریم به شما امروز چند مرکز خرید معرفی خواهیم کرد که حتما دست پر از آن ها خارج خواهید شد.

بازار کاپالی چارشی:

این بازار یکی از جمله بازارهایی است که در فصل سرما و گرما تراکم جمعیت آن یکسان است و فرقی نمی کند هوا آفتابی و سوزان باشد یا بارانی و سرد! این بازار یکی از مراکز خرید سر پوشیده به همراه ۳۰۰۰ مغازه ات که در مرکز استانبول بنا گردیده است. این بخش از دیرباز در حال توسعه بوده تا نهایتا اکنون به ۶۰ کوچه تبدیل شده و توانسته مرکزی پر از همهمه  و لذت خرید باشد.قبلا در هر کوچه صنف خاصی مشغول به فروش بود اما امروزه به دلیل کثرت فروشگاه ها در این بازار ترکیه  مهم در نظر گرفته نمی شود. شما می توانید انواع اجناس حتی طلای ترک هم در این بازار بزرگ خریداری کنید.

پارک مرکز خرید Istinye-park-shopping-mall:

طراحی معماری این بازار بی نظیر است و خود نوعی جاذبه گردشگری محسوب می شود. این بازار که حدودا ۷ سال پیش افتتاح شده دارای دو بخش سر پوشیده است که محل بازار است و شامل یک پارک و بازارغذایی ترکی نیز می شود.

فضای تفریحی این بازار بسیار بزرگ است که در ۴ طبقه شامل ۱۲ سینما است. همزمان در این سینما ها ۲۶۰۰ نفر می توانند فیلم ببینید. علاقمندان به فیلم سه بعدی هم می توانند از سینمای imax استفاده کنند که البته بیشتر برنامه های کودکانه را پشتیبانی و پخش می کند. اگر برای لوازم خانگی هم قصد رفتن به این بازار را دارید می توانید اجناس خوبی پیدا کنید

آدرس استانبول 

اگر می خواهید دکوراسیون منزلتان را شیک کنید توصیه ما این است که این بازار را هم مشاهده کنید. این بازار شامل محدوده ی وسیعی از فروشگاه هایی است که با کیفیت عالی لوازم تزیین منزل شما را فراهم کرده که اختصاصا به طراحی و دکور مربوط می شود.

نخستین مرکز فروشگاهی دکوراسیون منزل میباشد که محدوده وسیعی از فروشگاههای با کیفت عالی لوازم طراحی منزل و مجموعه ای از فروشگاههای اختصاصی را شامل میشود. . معماری این بخش چنان زیباست که اول باید کامل بازار را مشاهده کنید و بعد اقدام به خرید نمایید.

گرند جواهر استانبول

مرکز جواهر استانبول در سال ۲۰۰۵ رونمایی شد و دارای سیستم های تهویه و نور بسیار جالبی است. معماری این بنا نیز خود از شگفتی هاست که بیشتر مهندسین معمار آن را درک می کنند. از نظر امنیت و پاکیزگی نیز نگران نباشید این مکان بسیار سالم و تمیز و امن است. مقام اول بازارهای استانبول از آن این مکان شده چرا که با وجود پارک مخصوص بچه ها، معماری جالب، سیستم تهویه خوب، غذا و رستوران های مورد پسند، با پوشش غذاهای بین المللی و وجود سینماهای بزرگ با فیلم های روز دنیا حقیقتا باید رتبه اول را به خود اختصاص دهد.

مرکز تفریحی این فروشگاه دارای ۱۰ طبقه است که ۳۴۳ فروشگاه دارد و حدود ۲۵۰۰ اتومبیل را در پارکینگ جا می دهد.

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم