پنج شنبه, ۲۹ فروردین , ۱۳۹۸

معرفی مرکز خرید بزرگ میدولی در مالزی


معرفی مرکز خرید بزرگ میدولی در مالزیReviewed by Zm on Jan 22Rating:

سلام به شما دوستان عزیز. امروز می خواهیم به معرفی یک مرکز خرید بزرگ در مالزی بپردازیم تا شما اگر عازم این کشور شدید به دنبال فروشگاه های متعدد نباشید و با آدرس مشخص به سمت این فروشگاه بروید. مرکز خرید بزرگ آسیا یعنی مرکز خرید میدولی یکی از بهترین فروشگاههایی است که ما امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم بنابراین این شما و این هم از معرفی این فروشگاه عظیم آسیا.

میدولی

مگامال میدولی یکی از بزرگتریم فروشگاه ها و مرکز فروش و خرید در آسیاست چرا که با قرار گرفتن در کنار بزرگراه فدرال ، بین کوالالامپور و پتالینگ جایا ، این صفت را از آن خود کرده است.

این مرکز خرید در ۵ طبقه جداگانه و در مساحتی به اندازه ۱،۷ میلیون فوت مربع ساخته شده که بسیار بزرگ و پر همهمه است. این مرکز خرید دارای فروشگاههای زنجیره ای مهمی است که نام آن ها متروجایا و حاسکو و فروشگاه زنجیره ای کارفور است که این سه از سه فروشگاههای زنجیره ای مهم مالزی به شمار می روند.

در این مراکز خرید می توانید انواع فروشگاه های دیگر از پوشاک وسایل الکترونیکی و الکتریکی، غذا و … را مشاهده کنید که هر چه می خواهید می توانید در آن بخرید.

از جمله مراکز دیگری که در این فروشگاه ها به چشم می خورد که در کمتر جایی دیده می شود،  کتاب فروشی ، مرکز بدنسازی ، سالن بولینگ ، سینما و نیز مجموعه بزرگی از رستورانهای مختلف نیز می باشد که همه برای رفاه حال خریداران تعبیه شده است

این مرکز یکی از مهمترین مراکز خرید مالزی می باشد که نه تنها در مالزی بلکه در آسیا شهرت بسیار عالی دارد و هر خریداری که از این مکان خرید کرده است راضی از فروشگاه بیرون آمده است. این فروشگاه دارای بخش های گسترده ای است که می توانید تمام خرید خود را در مالزی در یک ساعت در آن انجام دهید.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


3 × = 9


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم