دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

معرفی مرکز خرید تی مال در چین !


معرفی مرکز خرید تی مال در چین !Reviewed by Zm on Jan 28Rating:

کشور چین محلی برای سیر و سفر محسوب می شود که جاذبه های دیدنی هم دارد که تا کنون به مواردی از آن ها اشاره کرده ایم اما شاید به همان اندازه که دیدنی های چین اهمیت دارند بازارهایش هم از اهمیت ویژه ای برخوردارند، همیشه بازارهای چین پر از ازدحامند و این نشان از این دارد که بازارهای چین در ایجاد مشتری توانسته اند سلایق متفاوتی را به خود جذب کنند و در این امر هم موفق عمل کنند. امروز می خواهیم به معرفی بزرگترین مرکز خرید در چین بپردازیم که بسیاری از ایرانی هایی که به چین سفر کرده اند از این مرکز خرید هایی داشته اند.

2q1i53r

 

مرکز خرید تی مال یکی از بزرگترین و مهمترین قطب اقتصادی در کشور چین است که همه ساله و همه روزه تعداد زیادی از افراد در آنجا ازدحام می کنند تا بتوانند خریدهایشان را انجام بدهند و فرقی ندارد که این افراد توریست باشند یا نه، چرا که اولین مرکز درجه ۱ خرید در چین تی مال می باشد. این مرکز خرید همه نوع وسایل مورد نیاز مردم را پشتیبانی می کند. شما اگر به تی مال بروید می توانید انواع پوشاک ، کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم ورزشی و لوازم صوتی و تصویری و … را همه و همه و هرچه به ذهنتان بیاید در آن جا ببینید. بیشتر افرادی که به قصد تجارت به چین می روند فقط با تی مال رابطه دارند.

2crop39

 

در این مرکز خرید امکانات دیگری نظیر، رستوران، فروشگاه های زنجیره ای داروخانه و خدمات تفریحی و … نیز وجود دارد تا افراد بتوانند به راحتی در این مرکز خرید کنند. یعنی می توانید در مرکز تفریحی هر نوع بازی حتی شنا را تجربه کنید و اگر هم به بازی های کامپیوتری علاقه دارید امکان ان هم برایتان فراهم است.

معماری و طراحی بنای فروشگاه ها و مرکز بسیار جالبند که خود به نوعی جاذبه تبدیل شده است. حتی در یک محوطه ۳۰۰۰ متری هنرمندان موسیقی به هنرمندی مشغولند تا افراد لذت ببرند.  علاوه بر این دارای باغچه ها و گل های رنگارنگی دارد که بسیار زیبا و روح نوازند. در این مرکز می توانید با انواع برند ها آشنا شوید.

x0o4di

برای رفتن به فروشگاه تی مالی می توانید از مترو گوانجو خط ۱ یا خط ۳ مترو، ایستگاه Tiyu Xilu استفاده کنید.

ا

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


4 + 2 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم