پنج شنبه, ۲۶ مهر , ۱۳۹۷

معرفی مرکز خرید خیابان ارچاد ارکید سنگاپور


خیابان ارچاد ، ارکید سنگاپور
معرفی مرکز خرید خیابان ارچاد ارکید سنگاپورReviewed by Zm on May 15Rating:

همانطور که می دانید یکی از بیشترین چیزهایی که در شهرهای مختلف توریستی مورد پرسش گردشگران قرار دارد مراکز خرید و فروشگاهی معتبر است که بتوانند هم مایحتاج خود را سفر تهیه نمایند و هم اینکه، بتوانند برای عزیزانشان سوغاتی بیاورند پس وظیفه داریم این مراکز خرید را در اختیار شما قرار دهیم. از آنجا که سنگاپور هم یکی از مناطق پر رفت و آمد توریستی محسوب می شود می توانید  برای اطلاعات بیشتر از این مقاله بهره ببرید.

خیابان ارچاد ، ارکید سنگاپور

اگر روزی مسافر سنگاپور شدید بهتراست که برای خرید فقط به خیابانی به نام ارچاد بروید که اغلب فروشگاه ها و مراکز خرید معتبر در آن قرار دارد. نمای خود خیابان یکی از دیدنی های سنگاپور است چرا که سر شار از درختچه های فلفل و جوز است  و نمای زیباتری به محیط داده است.

خیابان ارچاد ، ارکید سنگاپور

در این خیابان می توانید اتواع هتل ها برای اقامتی خوب پیدا کنید. علاوه بر هتل های این منطقه هتل مارینا بای سندر هم از هتل های خوب سنگاپور است.

خیابان ارچاد ، ارکید سنگاپور

برای صرف یک ناهار و شام خوب هم این خیابان برای شما در جای جایش رستوران هایی قرار داده تا بتوانید در آن وعده غذایی خوبی داشته باشید.

خیابان ارچاد ، ارکید سنگاپور

اما رستوران مخصوص ایرانی های سنگاپور هم وجود دارد که اطلاعات کافی از آن ها در معرفی ۳ رستوران برای ایرانی ها در سنگاپور  قرار داده ایم.

خیابان ارچاد ، ارکید سنگاپور

برای خرید می توانید مراکز خرید بزرگ و معتبری نظیر  Ngee Ann City ، Tangs Department Stor ، Wisma Atria ، Heeren و Centrepoint را پیدا کنید و از آن بهره ببرید. انواع اجناسی را که بخواهید می توانید در این فروشگاه مورد خرید قرار دهید و حتی می توانید مارک های معروف آرایشی بهداشتی را در آن مشاهده کنید.

خیابان ارچاد ، ارکید سنگاپور

علاوه بر این مراکز می توانید از مراکز خرید Forum و TANGS هم در این منطقه خرید کنید. حتی اگر باز هم خواستید مراکز بیشتری در سنگاپور پیدا کنید از مطلبی با عنوان معرفی مراکز خرید سنگاپور می توانید بیشترین مراکز دیگر در سنگاپور را مشاهده کنید.

خیابان ارچاد ، ارکید سنگاپور

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


+ 3 = 11برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم