جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹

معرفی مرکز خرید مارینا در دبی


بسیاری از فروشندگان ایرانی را می شناسیم که اجناس فروشگاه خود را از کشورهای عربی و ترکی به دلیل تنوع و کیفیت اجناس تهیه می کنند به همین دلیل بیشتر فروشگاه ها از اجناس عربی مربوط به دبی برای فروش محصولاتی دارند.

 

فروشگاه مارینا در دبی

یکی از شهر هایی که بسیاری از فروشندگان و حتی توریست ها از آن ها خرید می کنند جایی نیست جز، فروشگاه مارینای دبی، این فروشگاه چند منظوره که در ابوظبی قرار دارد محل پر رونقی است که بسیاری از تجار ایرانی و عرب در اینجا پاتوق دارند. البته اگر قصد خرید کردن از مارینا را دارید باید روزهای زیادی برای گشتن کل مغازه ها و واحد ها در نظر بگیرید چرا که این جایگاه یکی از بزرگترین مراکز خرید در دبی می باشد.

فروشگاه مارینا در دبی

می توان گفت مارینا با فواره هایی که دارد یکی از جاذبه های گردشگری هم محسوب شود و شب های رنگارنگ خوبی با این فواره های زیبا و موزیکال برای شما رقم بزند.

سقف این مرکز مشهور به سقف یک مدرسه به نام هاگوارتز است و یک پرچم بزرگ ۱۲۳ متری دارد که به عنوان بزرگترین پرچم دنیا رکورد شکنی کرده است. برای اقامت خوب در دبی می توانید از هتل دیهو پالاس دیدن کنید و از آن برای اقامت خود استفاده کنید.

فروشگاه مارینا در دبی

یکی از راه های رسیدن به این مرکز خرید بلوار ساحلی کورنیش است که تا حدود ۶ کیلومتر دقیقا از جلوی این مرکز تا، تا ساحل زیبای ابوظبی کششیده شده است. در این مرکز می توانید غذاهای خوبی از رستوران ها سفارش و میل کنید اما لیستی از رستوران های دبی را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید در اقامت چند روزه خود، انتخاب بهتری نیز داشته باشید.

فروشگاه مارینا در دبی

شما می توانید هر نوع جنسی را که بخواهید از این مرکز خرید تهیه کنید. چه لباس، چه پوشیدنی هایی نظیر ساعت و کیف و کفش و حتی لوازم زینتی و برقی و طلا و جواهرات و … همه و همه در این مرکز بزرگ برای شما وجود دارد.

فروشگاه مارینا در دبی