شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۳۹۸

معرفی هتل سیده پرنسس در ترکیه!


معرفی هتل سیده پرنسس در ترکیه!Reviewed by Zm on Dec 27Rating:

سلام دوستان. بسیاری از افراد قبل از اینکه بخواهند یک تور موفق گردشگری را انتخاب کنند حتما توجه به هتل های اقامتی تورها دارند! بنابراین شما نیز خوب است اطلاعاتی از هتل ها داشته باشید. اگر تصمیم دارید سفری به ترکیه و آنتالیا داشته باشید حتما این مطلب را بخوانید چرا که می خواهیم یک هتل فوق العاده را به شما معرفی کنیم!

هتلی موسوم به سیده پرنسس که در منطقه ای به نام سیده برپا شده است یکی از هتل های ۵ ستاره ای است که نظر هر مسافری را به خود جلب کرده است. این هتل در فاصله ی ۶۰ کیلومتری فرودگاه آنتالیاست و تا مرکز شهر انتالیا ۶۵ کیلومتر فاصله دارد. این هتل از هتل های ساحلی به شمار می رود که یکی از دلیل طرفداران زیاد آن نمای رو به دریای آن است به عکس زیر نگاه کنید :

prencess.002

این عکس شمایل هتل سیده و نحوه قرار گرفتن آن در کنار دریا را نشان می دهد. این هتل واقعا در هر فصلی رویایی است و شب ها و روزهای پر خاطره ای برای مقیمان خود رقم می زند.

prencess.014 prencess.013

اتاق های این هتل به صورت بالا می باشند که نما و ابزارهای داخلی خود تمام حرف ها را می زنند. برخی از اتاق ها مشرف به دریا هستند و بسیار دلپذیرند:

prencess.019

علاوه بر این دو رستوران خارجی و داخلی نیز دارد که گنجایش هزار نفر را دارند

prencess.016

در کنار این دارای سالن ملاقات است که از کیفیت عالی برخوردار است.

prencess.018

اتاق های این هتل دارای مدل های متفاوتی با سرویس های اتاق استاندارد، اتاق خانوادگی با تمامی امکانات رفاهی می باشند.

علاوه بر امکانات مذکور این هتل دارای سوریس های  استخر سرپوشیده ، استخر روباز همچنین استخر کودک،سرسره آبی، و سرویس های ورزشی تنیس، بسکتبال، می باشد. برای دوستداران حمام های طولانی نیز دارای امکانات ،ماساژ،حمام ترکی،سونا ،سالن آرایش و زیبایی  و امکان دسترسی به اینترنت می باشد .برای خانم هایی که عاشق خریدند نیز دارای فروشگاه هایی است که می توانند حسابی از آن ها خرید کنند.

امیدواریم با انتخاب این هتل روزها و شب های خاطره انگیزی داشته باشید.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


4 + = 10


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم