دوشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۷

معرفی هتل مردکا پالاس در مالزی


هتل مردکا پالاس
معرفی هتل مردکا پالاس در مالزیReviewed by Zm on May 4Rating:

کوچینگ یکی از ایالت ها و شهرهای مالزی است که از جاذبه های گردشگری و دیدنی زیادی برخوردار است که شما به عنوان یک توریست می توانید کل مسافرت خود را در آنجا سپری کنید.

این هتل دارای امکانات کافی و رفاه بخشی است و در زمره هتل های ۵ ستاره محسوب می شود.

هتل مردکا پالاس

اتاق ها و سوئیت هایی که برای این هتل در نظر گرفته شده است این امکان را به شما می دهد که بتوانید از سرویس های مجلل و زیبا و تمیزی بهره مند شوید. البته از همه مهمتر در این هتل جای دنج و خوش آب و هوای آن است که تعطیلات شما را به بهترین روزها تبدیل می کند.

هتل مردکا پالاس

حمام بخار و ماساژ برای کسانی است که می خواهند حسابی لذت ببرند و آرامش خاصی تجربه کنند. استخر هم برای دوست داران شنا و آب تنی حاضر است.

هتل مردکا پالاس

اگر دوست داشته باشید در مواقع اضطراری و خاص می توانید بچه هایتان را به بخش نگهداری اطفال هتل بدهید تا پرستاران مهربان از آن ها مراقبت کنند. صرافی هتل هم به شما کمک می کند بهترین راه و امن ترین راه را برای مبادلات ارزی خود داشته باشید.

هتل مردکا پالاس

برای کسانی که قصد گرفتن همایش و یا جلسه دارند می توان از اتاق جلسه استفاده کرد و البته اگر بخواهید خودتان رانندگی کنید و شهر را بگردید می توانید اتومبیل کرایه کنید.

هتل مردکا پالاس

اتاق های مخصوص برای معلولین و عروس و داماد و اتاق پاک از ویژگی های این هتل است. فروشگاه مستقر درهتل شما را از نیازهایتان بی نیاز می کند و می توانید خریدهایتان را همانجا بکنید! البته از رستوران هتل هم غافل نشوید که از نمونه بهترین رستوران هتل ها است و می توانید غذاهای بین المللی خوبی در آن جا میل کنید

هتل مردکا پالاس

برای دوستداران ورزش هم امکانات ورزشی متفاوتی فراهم شده است که اوقات شما را مفید و به بدنتان سلامتی هدیه می دهد.

آدرس هتل : Jalan Tun Abang Haji Openg,,93000 Kuching

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 5 = 30


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم