سه شنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۷

معرفی هتل هارسنگر در سوان ارمنستان


هتل هارسنگر
معرفی هتل هارسنگر در سوان ارمنستانReviewed by Zm on May 5Rating:

بسیاری از اوقات دوست داریم به جایی سفر کنیم که بسیار دنج و راحت است و به شما راحتی و آرامش را القا کند. به همین دلیل این روزها می بینیم که هتل هایی را در فضای سبز در محلی دور از سر و صدا و هیاهوی شهر نشینی بنا می کنند که بیشتر اوقات بیماران روان تنی از این هتل ها به در خواست پزشک استفاده می کنند .

هتل هارسنگر

اینکه امروز می خواهیم یک هتل تپه ای را به شما معرفی کنیم می خواهیم شما را با یک محل آرامش بخش آشنا کنیم.

هتل هارسنگر

هتلی به نام هتل هارسنگر در ارمنستان و شهر سوان، واقع شده است که طراحان آن بسیار خوش سلیقه بوده اند و توانسته اند امکاناتی کافی و در خور مسافران داخلی و خارجی روی این تل ایجاد کنند.

هتل هارسنگر

تپه ای که این هتل روی آن بنا شده مساحتی حدود ۱۷ هکتار دارد که هتل را به اندازه کافی مناسب و بزرگ پوشش داده است. علاوه بر آرامش تپه و سبزه های کوهی شما می توانید از دریاچه سوان هم دیدن کنید و از بودن در کنار آن لذت ببرید.

هتل هارسنگر

در این فضای سبز می توانید از سرویس های بسیار خوب هتل استفاده کنید. باشگاه های اسب سواری به شما امکان سواری می دهند تا از دشت وسیع لذت ببرید. دوستداران ورزش هم می توانند از امکانات ورزشی این مکان نهایت استفاده را ببرند و با ورزش های والیبال و بسکتبال و تنیس اوقات خود را پر کنند. برای خرید در ارمنستان می توانید اطلاعات کافی را از مراکز خرید معتبر در ارمنستان کسب کنید

هتل هارسنگر

مرکز بدن سازی این هتل یکی از مجهز ترین مراکز است. پارک آبی و استخر هتل هم به شما امکان تفریح متفاوتی در دامنه کوه می دهد.

جاذبه های کم نظیر ارمنستان معرفی کننده دیدنی ترین جا ها در ارمنستان برای یک سفر توریستی است.

هتل هارسنگر

از نظر تمیزی و نظافت صد در صد بازدیدکنندگان از این هتل راضی اند و البته خدمه های بسیار خوبی هم دارد.

در رستوران و کافه و تریای این هتل هم می توانید وعده های غذایی و نوشیدنی های دلچسبی میل کنید. چند رستوران معروف در ارمنستان هم هستند که می توانید وعده های غذایی خود را در آن ها میل نمایید

آدرس : Tsamaqaberd, ۳۸۶۱۰, Armenia

هتل هارسنگر

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


8 − = 2


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم