c معرفی هتل هتل گرند هالیک در ترکیه
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸

معرفی هتل هتل گرند هالیک در ترکیه


اگر قصد مسافرت به ترکیه را دارید باید به دنبال یک هتل بسیار خوب باشید و ما اینجاییم که به شما بگوییم کدام هتل مناسب حال شماست. امروز به بررسی هتل گرند هالیک در استانبول ترکیه می پردازیم. این هتل از بهترین هتل هایی است که تا کنون در ترکیه بر سر زبان ها بوده و به شما نیز توصیه می کنیم در این مورد بسیار مطالعه کنید و عکس های هتل را ببینید تا از این هتل قبل از دیدار حضوری پیش زمینه ای داشته باشید.

 

 

هتل گرند هالیک در شهر استانبول مرکز ترکیه قرار گرفته که با پیاده روی ۱۵ دقیقه ای می توانید راحت به بازار بزرگ این شهر دسترسی پیدا کنید و از طرفی هم می توانید به راحتی به میدان تقسیم بروید و دیدنی های استانبول را هم در آنجا ببینید و این دلیلی محکم برای کسانی است که از این هتل استفاده می کنند، اگر به اینترنت اعتیاد دارید می توانید از اینترنت پر سرعت این هتل در شبانه روز استفاده کنید.

این هتل دارای سه رستوران است که دارای غذاهای مدیترانه ای و ترکی است که می توانید هر نوع غذایی را در آن سفارش دهید. جالب است که روبروی رستوران نمای شهر را مشاهده می کنید که بسیار زیباست.

اگر آخر هفته در این هتل باشید می توانید از موسیقی های سنتی در رستوران MAZE دیدار و لذت ببرید.

در این مکان مرکز تفریحی وجود دارد که با پیاده روی ده دقیقه ای به آن می رسید و می توانید اوقات خوشی را در آن سپری کنید.

علاوه بر این امکانات حمل و نقلی در اختیار مسافران است که به راحتی می توانید توسط آن ها در شهر جابه جا شوید. این هتل صد و هفتاد و هفت اطاق دارد که از امکانات رفاهی نظیر سیستم تهویه و… برخوردار است.

این هتل دارای حدود ۳۰ امکانات خاص تفریحی، ورزشی، رفاهی است که شما می توانید از آن به خوبی استفاده کنید و لذت ببرید.

بنظر می رسد این هتل یکی از بهترین و مناسب ترین هتل هایی باشد که در ترکیه می توانید برای اقامت خود از آن استفاده کنید.

علاوه بر این می توانید بدون دغدغه ی جابجایی و… به خرید و تفریح در اطراف این هتل بپردازید. این است که این هتل به دلیل مکان مناسبش مورد پسند بسیاری از افراد واقع شده و ایرانیان بسیاری را هر سال به خود جذب می کند.

 

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم