چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹

معرفی چند جاذبه دیدنی کم نظیر در اروپا


اگر قصد اروپا گردی دارید و هنوز نتوانسته اید کشور مورد نظر خود را پیدا کنید و به اتفاق رای خانواده آن جا را انتخاب کنید می توانید با معرفی های جاذبه هایی که ما امروز برایتان در نظر گرفته ایم کمی از این تردید نجات پیدا کنید! ما امروز در این مکان به معرفی چند جاذبه متفاوت از اروپا می پردازیم که به شما کمک می کند به راحتی بتوانید، محبوب ترین جاذبه ها را انتخاب و به آن جا سفر کنید. این مقاله می تواند راهنمای کوچکی برای انتخاب شما باشد. بدون اتلاف وقت با هم می خوانیم :

 

موزه اتاق جراحی – لندن – انگلستان

 

موزه اتاق جراحی که در لندن برپاست مربوط به یک اتاق عمل در سال ۱۸۰۰ یعنی حدود ۲۰۰ سال پیش است. این مکان در یک کلیسا ایجاد شده بود و در آن به جراحی می پرداختند. علاوه بر این دانشجویان پزشکی را هم در این اطاق آموزش می دادند، این مکان در قرن ۱۹ تزیین شد. در این مکان می توانید محلی را که پزشکان قبل از کشف داروی بیهوشی بیماران را جراحی می کردند را ببینید!

 

موزه جنایات قرون وسطی – روتنبرگ اوبدر توبر – آلمان

همانطور که در کتب تاریخی مدارس زیاد خوانده ایم در قرون ضرب و شتم و شکنجه ها در حد اکثر خود بوده است. موزه جنایات قرون وسطی شاهدی بر این مدعاست که شما می توانید در آن انواع وسایل شکنجه ها را ببینید. حتی دستگاه هایی که با آن افراد را له می کرده اند می توانید مشاهده کنید.

 

Kunstkamera – سنت پترزبورگ – روسیه

 

این مکان محلی برای نگهدای موجودات عجیب الخلقه است که در آن انواع نوزاد های نارس و … قرار داده اند تا افرادی که ترس از این موجودات دارند، کم کم آرام شوند. این مجموعه به همت پتر کبیر درست شده و هم اکنون پر است از دیدنی های خلقت ! شما می توانید به آن جا بروید و خودتان را از ترس نجات دهید.

 

سردابه های کاپوچین – پالرمو – ایتالیا

 

اگر اهل تفریح به همراه هیجان و پر دل و جرات هستید این مکان را ببینید! سردابه ها در واقع در سال ۱۵۹۹ محلی بودند که باقرار دادن بدن افراد خود در سردابه ها توسط راهب های صومعه کاپوچین آن ها را به طور طبیعی مومیایی می کردند. این مکان پر است از اجساد افرادی که میخواستند همیشه جسدشان زنده و سالم باشد. اگر احتمالا هیجانی شدن برای سلامتتان مضر است این مکان را هر گز برای دیدن انتخاب نکنید.

 

تعداد مومیایی های این موزه هم اکنون ۸ هزار تاست که با لباس های فاخری کنار دیوار صف کشیده اند!

 

گالری دیرین شناسی و آناتومی تطبیقی – پاریس – فرانسه

این گالری سرشار از عظیم الجثه های خشکی و دریایی است. در واقع اسکلت وال و ماستودون ها و… در این مکان هیبت عجیبی دارد. البته می توانید از مغز و اندام های دیگر بقیه حیوانات هم به طور جالب و تفریحی دیدن کنید اما مهمترین و دیدنی ترین مکان این بخش همین اسکلت های قوی هیکلان است!
Electric Ladyland – نخستین موزه هنر فلورسنت – آمستردام

این موزه نسبت به سایر موزه ها دیدنی تر است. این موزه به نیک پادالینو متعلق است و پر از اشیای دیدنی شب نمایی است که افراد دوست دارند آن ها را ببینند. این مکان مواد و سنگ های معدنی و … با اشعه های یو وی روشن می شوند و می درخشند.

این بود مکان های جذاب اروپا که برای شما گردشگران عزیز معرفی کردیم. امیدواریم این تنوع جاذبه توانسته باشد سلایقتان را به شما نشان دهد.