c معرفی چند رستوران خوش پخت و پز در ترکیه
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

معرفی چند رستوران خوش پخت و پز در ترکیه


شما به هر مسافرتی که بروید ممکن است بخواهید از برخی جاذبه ه ودیدنی ها و مکان های آن دیدن کنید و شاید هم برخی را انتخاب نکنید. اما یکی از جاهایی که حتما به دنبال آن خواهید گشت رستوران هایی با غذاهای عالی در ترکیه است تا بتوانید صبحانه وناهار یا شام خوبی میل کنید. ما امروز سعی داریم لیستی از رستوران های ترکیه را در اختیار شما قرار دهیم تا با توجه به آدرس بتوانید از آن جا بهره مند شوید.

Pandeli

 

اگر به بازار ادویه جات رفته باشید یک ساختمان آبی رنگ با کاشی های Iznik را مشاهده می کنید که فقط سرویس ارائه ناهار را می دهد. شما می توانید در این رستوران، انواع غذاهای سنتی و حتی یونانی را درخواست دهید. برای رفتن به این رستوران آدرس Misir Carsisi 1, Eminonu و یا شماره تلفن ۰۹ ۳۹ ۵۲۷ ۲۱۲ (۰) ۹۰+ را به خاطر داشته باشید.  گفتنیست غذاهای این مکان بسیار خوش طعم است و رنگ زیبای کاشی ها محیطی جذاب برای شما فراهم می کند که غذایی دل چسب میل کنید.

 

Galatasaray Fish Market And Cicek Pasaji

 

این رستوران هم در کنار شاهراه گل به آدرس Istiklal Cad, Nevizade, Beyoglu قرار دارد که سرشار از غذاهایی است که شما واقعا در انتخاب آن ها حیران می مانید. برای ناهار یا شام می توانید به این رستوران بروید و با خانواده غذایی به یاد ماندنی میل کنید.  و قیمت غذاها هم از ۵ یورو شروع و به ۶۰ یورو ختم می شود.

 

Kumkapi

 

اگر به خوراک ماهی علاقه دارید مکان شما Kumkapi است، این رستوران در نزدیکی Sultanahmet قرار دارد و دقیقا باید به آدرس Kumkapi, Sultanahmet اشاره کنید، کمتر کسی است که این مکان را نمی شناسد!

 

Rejans

 

شاید به ترکیه بروید اما میل خوردن غذاهای روسی داشته باشید، نیازی نیست که به روسیه سفر کنید! کافیست به آدرس Olivio Gecidi 15, Beyoglu بروید و در رستورانی که از سال ۱۹۱۷ توسط روس ها مدیریت می شود غذاهای روسی طلب کنید. شماره این رستوران ۱۰ ۱۶ ۲۴۴ ۲۱۲ (۰) ۹۰+ است  و در یک سمت خیابان به سمت Istiklal Cad قرار دارد.

Refik

 

اگر به دنبال غذاهای ساده و خانگی و سنتی هستید می توانید به آدرس Sofiyali Sok. 10-12, Tunel, Beyoglu بروید و رستوران Refik را بیابید جالب است که در منوی این رستوران غذاهای دریایی و ترکی به وفور و با تنوع زیادی مشاهده می شود.

امیدواریم که بتوانید با رفتن به این رستوران ها با آدرس هایی که به شما داده ایم ناهار و شام خاطره انگیزی را میل کنید.

مطالب پیشنهادی :

۱ Comment

  1. مهراب محسني گفت:

    غذاهای ترکیه واقعا یه چیزه دگه است


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم