پنج شنبه, ۳ خرداد , ۱۳۹۷

معرفی کشور برزیل برای توریستان جام جهانی ۲۰۱۴


معرفی کشور برزیل برای توریستان جام جهانی 2014Reviewed by Zm on Feb 3Rating:

برزیل یکی از کشورهایی است که به دلیل مجاورت با سواحل اقیانوسی آب و هوایی خوب دارد و تقریبا همیشه آب و هوای آن ملایم است و گرمای شدید یا سرمای شدیدی در آن احساس نمی شود، این کشور دارای جاذبه هایی است که مشهورترین آن سواحل و آمازون است که گردشگران زیادی از آنجا دیدن می کنند. خوشبختانه جام جهانی ۲۰۱۴ نیز در این کشور برگذار می شود که علاقمندان به فوتبال می توانند به راحتی از این فرصت استفاده کنند تا هم به دیدار مسابقات بروند و هم سیاحتی داشته باشند.

دیدنی های برزیل (10)

کشور برزیل به عنوان یگی از کشورهای آمریکاری جنوبی، از جمله کشورهایی است که رشد اقتصادی خوبی در منطقه داشته ولی چون جمعیت زیادی دارد نمی توان با وجود این پیشرفت اقتصادی آن را کشور توسعه یافته نامید. حدود سی و پنج درصد این کشور از جنگل تشکیل شده که بسیار سر سبز و خرم است، این کشور صادر کننده محصولاتی مثل سویا، موز، شکر، قهوه و کاکائو و برنج و… می باشد. از نظر معادن نیز، ذخایر آهن آن مشهور است.

دیدنی های برزیل (7)

اگر قصد رفتن به برزیل را دارد صبر کنید تا ایام برگزاری مسابقات جام جهانی برزیل فرا برسد تا بتوانید با یک تیر دو نشان بزنید! یعنی هم تفریح هم دنبال کردن مسابقات، به هر حال می توانید از دیدنی های این کشور لذت ببرید.

دیدنی های برزیل (6)

جاذبه های برزیل

ریودوژانیرو یکی از جمله جاذبه هایی است که در کنار انبوه درخت ها و سواحل اقیانوس اطلس قرار گرفته که هر ساله تعداد زیادی مسافر داخلی و خارجی را می طلبد. این کشور تا سال ۱۹۶۰ مرکز و پایتخت برزیل بود.

دیدنی های برزیل (5)

آب و هوای برزیل

دمای این منطقه بین ۲۷ تا ۳۲ درجه سانتی گراد تغییر می کند، و اختلاف دمای فصلی آن بسیار کم است. میزان بارنگی نیز حدود ۲۰۳۰ میلی متر در سال بارش را تجربه می کند، که حتی برخی مناطق تا اندازه ی ۵۰۸۰ میلی متر نیز ثبت شده است. از ژانویه تا ژوئن فصل بارانی این مکان است.

دیدنی های برزیل (4)

مجسمه مسیح نیز که در برزیل شهرت دارد یکی از دیدنی های کرکووادو است. اگر به کرکووادو رفتید این تندیس را ببینید.

ساحل ایپانما هم برای عاشقان ساحل و دریا ساخته شده که مکان بسیار دل انگیزی است.

آبشار ایگواچو که بین برزیل و آرژانتین هست از زیباترین نمادهای طبیعی در برزیل به شمار می رود.

دیدنی های برزیل (3)

شهر سائو پائولو نیز یکی از بزرگترین شهر‌های جهان به حساب می‌آید و در واقع پر از ساختمان و آسمان خراش است که بیشتر از نظر بناهای جذاب مورد دیدن و سیاحت قرار می گیرد.

کوهستان کله قند هم که ارتفاعاتی کله قند مانند است از دیدنی های این کشور محسوب می شود.

دیدنی های برزیل (2)

برای رفتن به آمازون می‌توانید با قایق خوش بگذرانید، پس باید قایقی را اجاره کنید و از طریق رودخانه به تماشای آن بروید ولی برای دیدن آمازون و جنگل ها حتما با راهنما بروید. چرا که قبایلی در آنجا زندگی می‌کنند که رسوم و فرهنگ‌های مخصوص خود را دارند و بخش بزرگی از آمازون هنوز به طور کامل کشف نشده است.

دیدنی های برزیل (1)

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


4 × 8 =برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم