c معرفی یک هتل زیبا به نام کنکورد کوالالامپور!
جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸

معرفی یک هتل زیبا به نام کنکورد کوالالامپور!


هتل هایی و اقامت گاه های شما در هر مسافرت یا تفریحی نیمی از تفریحات شماست و اگر این گزینه برای شما خوشایند نباشد کلیه ی مسافرت شما تحت تاثیر قرار می گیرد. بنابراین در انتخاب هتل ها باید بسیار دقت کنید. یکی از بهترین هتل هایی که بسیاری از سیاحتگران ایرانی آن را تجربه کرده اند هتلی به نام کنکورد کوالالامپور است که امکانات خوبی دارد که ما سعی می کنیم در این مقاله به بررسی و معرفی هر کدام بپردازیم. از شما دعوت می کنیم که این بررسی را تا انتها بخوانید و عکس های گالری را مد نظر داشته باشید تا بتوانید بین هتل ها آنچه مطابق میل شماست، را انتخاب کنید.

این هتل ۴ ستاره در مکان مناسبی از مثلث طلایی جای گرفته و حدود ۱۰ دقیقه پیاده تا برج های دوقلوی Petronas، ۱۰ دقیقه با ماشین تا مرکز تجارت جهانی Putra و یک ساعت تافرودگاه بین المللی کوالالامپور فاصله دارد. سالن ژیمناستیک، استخر فضای باز، ۴ رستوران و کافی شاپ از امکانات تکمیلی می باشند.

. هتل، دارای ۴ رستوران و یک استخر روباز میباشد. اتاق ها، به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون با شبکه های خارجی، گاوصندوق شخصی، چای و قهوه ساز و حمام اختصاصی دوش دار مجهز میباشند. پذیرش شبانه روزی، مراکز اداری و بدنسازی، خدمات ماساژ و کادو فروشی در اختیار علاقه مندان قرار دارد.
رستوران Melting Pot، به سرو انواع خوراکهای محلی و غربی در طی شبانه روز پرداخته و رستوران Xin، انواع خوراکهای چینی را سرو میکند. علاوه بر این میهمانان میتوانند در کنار استخر و در رستوران و تریا Spices Restaurant & Wine Bar، به صرف غذا مشغول شوند. رستوران Crossroads Lounge، با برگزاری موسیقی زنده، میهمانان را به صرف خوراکهای مختصر دعوت میکند. هتل یک ساعت با ماشین، تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور و۱۰ دقیقه ، تا مرکز تجارت جهانی Putra فاصله دارد.

در این هتل پذیرش شبانه روزی، مراکز اداری و بدنسازی، خدمات ماساژ و کادو فروشی در اختیار علاقه مندان قرار دارد. همچنین هتل چهار ستاره کنکورد کوالالامپور، دارای ۴ رستوران و یک استخر روباز میباشد.رستوران ها، به سرو انواع خوراکهای محلی و غربی در طی شبانه روز پرداخته و  انواع خوراکهای چینی را سرو میکند. علاوه بر این میهمانان میتوانند در کنار استخر و در رستوران و تریا ، به صرف غذا مشغول شوند. هتل چهار ستاره کنکورد کوالالامپور یک ساعت با ماشین، تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور و ۱۰ دقیقه ، تا مرکز تجارت جهانی پوترا فاصله دارد.

امیدواریم که این اطلاعات در مورد هتل مشهور کنکورد کوالالامپور برای شما برای انتخاب یک هتل خوب کارا بوده باشد. شما می توانید عکس های این هتل را از بخش های مختلف هتل در گالری بالا مشاهده کنید و انتخاب خود را با اطمینان بیشتر بپذیرید! ما سعی کرده ایم مهم ترین اطلاعات در مورد این هتل در اختیار شما قرار دهیم. شما نیز اگر تجریه ای در این زمینه دارید ما را از آن بی اطلاع نگذارید.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم