c معرفی 3 تور پر مخاطب در دبی
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸

معرفی ۳ تور پر مخاطب در دبی


اگر به دبی سفر کرده باشید قطعا دیده اید که برنامه های جالبی در آن جا اجرا می شود تا بتواند رضایت مسافران و سیاحان را بیش از پیش جلب کنند و از طرفی از ظرفیت های تفریحی این شهر بیشتر استفاده نمایند. به همین منظور تور های زیادی در دبی راه اندازی می شود که ما امروز از این سایت می خواهیم در مورد سه تور پر مخاطب آن صحبت کنیم که شما هم اگر راهی دبی شدید آن ها را از دست ندهید. بدون اتلاف وقت با هم می خوانیم.

تور پارک آبی

 

پیشرفته ترین پارک آبی که در دبی برقرار است با برنامه های جالبی منتظر شماست تا شادی تان را دو چندان کند. پارک آبی دبی در مساحتی به اندازه ی پنجاه هزار متر در میان هتل برج العرب و هتل ساحلی جمیرا برپا شده  است. این پارک به نام Wild Wadi مشهور است از طراحی منحصر به فردی بهره می برد که هر کس به آنجا برود میل به برگشتن ندارد. در این پارک می توانید حدود ۲۳ وسیله برای بازی ها وتفریحات آبی در اختیار داشته باشید! یعنی اگر بخواهید هر بازی را حد اقل یک ساعت تجربه کنید باید یک روز کامل را فقط به تفریح بپردازید! اینکه این وسایل به طور سری پشت هم قرار دارند به شما امکان می دهد با فراغت از یکی دیگری را امتحان کنید.

بازدید کنندگان از هیجان انگیز ترین بخش های این پارک آبی به سرسره های هشت گانه انفجاری و دو بخش موج سواری اشاره می کنند. گفتنیست که تمام، افراد در هر سنی می تواند از این امکانات امن استفاده کند. یکی از چیزهایی که باید حتما تجربه کنید این است که با سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت بدون هیچ آسیبی از سرسره ها استفاده کنید و خود را بی وزن حس کنید. این سرسره که بعد از سرسره امریکای شمالی پر سرعت ترین و هیجان انگیز ترین سرسره است به شما امکان می دهد که سقوط امن آزادی به ارتفاع ۳۳ متر داشته باشید.

سند باد تنها عامل تولید و برپایی این پارک آبی است چرا که ایده ی اصلی آن به افسانه سند باد بر می گردد.

پس برای رفتن به این مکان بیشترین وقت را بگذارید چرا که بیشترین لذت را در اینجا خواهید برد.

 

تور بالون دب

شاید یکی از آرزوهای کودکی تان این بوده که یک بالون داشته باشید و هر وقت بخواهید با آن به هوا نوردی بپردازید. این آرزوها هم چندان دور از دسترس نیست! کافیست به دبی بروید و در تور بالون آن شرکت کنید. می توانید با بالون ها آسمان نوردی کنید و لحظات شیرینی را تجربه کنید.

چشم اندازه هایی که از این بالون ها مشاهده می کنید بسیار جالب است. شما می توانید به راحتی کوه های هاجر و صحرای زیبایی را زیر پای خود لمس کنید و از دیدن طبیعت و محیط اطراف در بالاترین نقطه لذت ببرید.

 

تور خور در دبی

 

تور خور هم مربوط به یک تفریح دریایی در دبی می شود که شما می توانید با استفاده از کشتی های کوچک توریستی به دیدن خور بروید و تفریح کنید.  این تور به شما امکان می دهد بافت قدیم و جدید دبی را مشاهده کنید. با استفاده از سیستم برودتی که در کشتی ها و لنچ های این خور وجود دارد هر گز احساس گرما و گرمازدگی به شما دست نخواهد داد چرا که می خواهید تفریح کنید و باید همه چیز بر وفق مرادتان باش

مدت زمان طور حداقل ۱ ساعت تا چند ساعت است. اگر تور شما به شب برخورد می کند از تورهایی استفاده کنید که شام هم برایتان مهیا می کنند و اجازه می دهند در عرشه کشتی بایستید و شام را میل کنید.

امیدواریم که با دیدن و لذت بردن از این تورها بتوانید زیباترین سفرهای خود را رقم بزنید.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم