پنج شنبه, ۲۹ فروردین , ۱۳۹۸

مرکز ملی ستاره شناسی مالزی


مرکز ملی ستاره شناسی مالزی
مرکز ملی ستاره شناسی مالزیReviewed by Zm on Sep 23Rating:

تا کنون بسیاری از مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری در کوالالامپور مرکز مالزی را در این سایت برشمرده ایم که هر کدام دارای ویژگی و حتی تاریخ خاص خود هستند اما یکی از کم نظیر ترین جاذبه های گردشگری مالزی در این شهر، مرکز ملی ستاره شناسی و نجوم است که در کمتر جایی وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد تور مالزی – کوالالامپور می توانید به راحتی با ما تماس بگیرید

مرکز ملی ستاره شناسی مالزی

برای اینکه فرایند منجمی و ستاره شناسی به خوبی صورت پذیرد همچون بسیاری از مراکز اخترشناسی و ستاره شناسی، این مرکز بر روی یک تپه بلند طراحی و ساخته شده است تا محیط مناسب و بلند و مرتفع به وضوح و دیدار مناسب کمک کند. این تپه در نزدیکی lake garden است که خود این مکان یکی از جاذبه های گردشگری شهر کوالالامپور محسوب می شود.

مرکز ملی ستاره شناسی مالزی

در این محل ستاره شناسان و ستاره دوستان، می توانند با منجمی و پرس و جو از افراد آگاه، به راحتی در مورد ستاره شناسی اطلاعاتی را جمع آوری کنند. در واقع نکاتی در مورد فضا و تعداد کهکشان ها و اطلاعات مربوط به ستاره های کهکشان ها، فواصل کهکشانی، و حتی اخبار و تاریخ اکتشافات فضایی اطلاعات پیدا کنند.

مرکز ملی ستاره شناسی مالزی

در این محل سینمای علمی وجود دارد که برخی از فیلم های علمی مرتبط با نجوم و ستاره شناسی در آن جا اکران می شود. از طرفی هم می دانید که انسان ها در فضا حالت بی وزنی دارند. در این مکان شرایطی ایجاد شده که همه می توانند شرایط بی وزنی را حس کنند و از آن لذت ببرند و این تجربه نادر را در زمین، حس کنند. در این تجربه شما هیچ وزنی از خود احساس نمی کنید و این علت هیجان انگیز بودن آن است.

مرکز ملی ستاره شناسی مالزی

این محل داری طبقات مختلفی است که در محل طبقه ۴ ام، می توانید شهر کوالالامپور را ببینید. اگر علاقه به موزه ملی هم دارید راهی از این محل به موزه ملی وجود دارد که می توانید با طی کردن این پل، به راحتی خودتان را به موزه ملی برسانید و از دیدنی های آن هم بهره مند شوید.

مرکز ملی ستاره شناسی مالزی

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


4 × 7 =


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم