c ميدان تیانانمن یکی از جاذبه های چینی ها
چهارشنبه, ۲۹ آبان , ۱۳۹۸

میدان تیانانمن یکی از جاذبه های چینی ها


یکی از جمله دیدنی هایی که بیشتر در کشورهای خارجی و بعضا در خود ایران کنونی ما مورد استقبال بسیاری از توریست ها و مسافرین قرار می گیرد میادین وسط شهر هستند که به طور شگفت و زیبایی مهندسی شده اند و با اماکن اطراف و حتی فضای سبز اطراف زیبا تر جلوه می کنند.صحرای زرد چین یکی دیگر از دیدنی های توریسیتی در چین است که باید ببیید. حتی غار ار وانگ دانگ در چین یک جاذبه واقعا جذاب! است که منتظر شماست.

 

در چین هم می توانید جاذبه های دست ساز زیادی را مشاهده کنید که با ترکیب رنگ های طبیعی از سبزه ها و چمن ها و گل ها مورد استقبال بسیاری از توریست ها قرار گرفته و همیشه شلوغ هستند. به عنوان مثال تاکنون چند نمونه را در این سایت معرفی کرده ایم که می توانید از آن ها اطلاع پیدا کنید اما مبحث مورد بحث امروز ما این است که در مورد یکی از میدان های زیبا و دیدنی چین با شما صحبت کنیم. اگر به دنبال دیدنی های سرسبز هستید ۵ جاذبه ی سر سبز در چین را بشناسید!

 

میدان تیانانمن یکی از میدان های چین است که می توانید در آن در فضایی گسترده و لذت بخش لحظاتی در کنار گلها بنشیدنید و از طبیعت اطراف لذت ببرید. این مکان از جمله جاهای مشهور در چین است که بیشتر شهرتش را هم از این دارد که نزدیک به برخی از مکان های دیدنی و جاذبه های چین است. به عنوان مثال یکی از این جاذبه ها مجسمه قهمرمان ملی گنگره ملی چین و آرامگاهی به نام مائو و همچنین موزه ملی است. برای خرید می توانید مراکز خرید شانگهای چین را هم مشاهده کنید و در صورت تمایل خرید کنید.

میدان تیانانمن در پکن و در قسمت مرکزی پکن قرار دارد و شما می توانید به راحتی روانه آنجا شوید.

روزانه شاید حدود هزاران نفر به این مکان می آیند و از آن دیدن می کنند و لذت می برند و عکس های یادگاری می اندازند. این میدان مربوط به سال های ۱۴۱۷ است که کنار شهرممنوعه در چین ساخته شده است.

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم