c میدان عبدالناصر در دبی را حتما ببینید
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸

میدان عبدالناصر در دبی


اگر قصد سفری کاری یا تفریحی به دبی دارید می توانید این سفر را به یکی از خاطره انگیز ترین سفرها تبدیل کنید! امروز می خواهیم یک مکان تفریحی و دیدنی دبی را به شما معرفی کنیم که می توانید به راحتی با استفاده از آن  آن هم بیشتر در عصر ها که هوایی دلپذیر در دبی حکم فرماست آرامش خاصی پیدا کنید. با هم مرور می کنیم.

 

میدان عبد الناصر دبی

میدان عبد الناصر دبی که در یکی از خوش آب و هوا ترین بخش های دبی طراحی و برپا شده یکی از میادین بزرگ چند منظوره در دبی است که گردشگران زیادی عصرها و شب های دبی را در آن جا سپری می کنند. قسمت غربی میدان عبد الناصر دبی یک ساختمان بزرگ وجود دارد که فقط و فقط برای راهنمایی و هدایت توریست ها به صورت بین المللی برپا شده تا هرکه مشکلی داشت یا نیاز به آدرس و سایر اطلاعات توریستس داشت بتواند از آن ها بهره ببرد.

بسیاری از افراد موقعی که می خواهند خرید خود را در آرامش عصرو  شب دبی انجام دهند به این میدان می آیند چرا که در کنار این میدان می توان مرکز خرید بزرگی دید که اسم آن تویین تاورز است! در این مرکز خرید هر خریداری می تواند هر اقلامی را که بخواهد به راحتی با جنس های عالی پیدا کند و خریداری کند. شاید خرید شما به طول بینجامد پس باید به فکر ناهار یا شام هم باشید که هیچ جای نگرانی نیست!

 

دو رستوران کاملا ایرانی در این مکان قرار دارد که می تواند مشکل صرف ناهار و شام شما را حل کند! این دو رستوران که غذاهایی ایرانی در اختیار مشتری ها و توریست ها قرار می دهد در دبی مشهور هستند. جالب است که به خاطر وجود این دو رستوران این مکان به قطعه ای از ایران تبدیل شده چرا که می توان در آن مسافران ایرانی زیادی مشاهده کرد.

 

برای رفتن به این بازار باید به شرق میدان بروید و از خیابان سبخه که ابتدای بازار می باشد شروع کنید و هر آنچه که می خواهید خریداری کنید. یعنی اگر از ایرانی های توریستی که وارد دبی می شوند سوال کنید و دیدنی های دبی را بپرسید قطعا نامی از میدان عبدالناصر خواهند آورد.

اگر می خواهید گوشی موبایل یا وسایل دیجیتالی و الکتریکی خریداری کنید می توانید در بین این مغازه ها در این مرکز خرید از انواع مختلف بیابید.

حتی در بین مغازه ها و فروشگاه ها هم می توانید فروشنده هایی ایرانی ببینید که از صحبت با آن ها لذت خواهید برد.

اگر هم می خواهید به نمایش گاه های فرش سری بزنید کافیست که به ضلع جنوبی این میدان سر سبز سری بزنید!

غرفه های فروش فرش در این مکان به خوبی قابل مشاهده است. بنظر می رسد که روز خود را برای خرید در این منطقه طی کنید چرا که هم فضای سبز به شما آرامش می دهد و هم اینکه، رستوران هایی با غذاهایی آماده در اختیار شماست و هم اینکه می توانید ایرانیان زیادی ببینید و از آن ها کسب انرژی کنید!

نام دیگر این میدان بنی یاس است که می توانید روی نقشه زیر آن را پیدا کنید :

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم