c میدان هانرابدوتیان هراپاراگ ارمنستان
یکشنبه, ۲۶ خرداد , ۱۳۹۸

میدان هانرابدوتیان هراپاراگ ارمنستان


برای سفر به ارمنستان خوب است که برای جاذبه های داخل شهر ایروان برنامه خاصی داشته باشید! به عنوان مثال میدان هانرابدوتیان هراپاراگ یکی از بهترین جاذبه هایی است که هم قدمت طولانی دارد و هم این که از طراحی زیبای آن لذت خواهید برد!  برای استفاده از فرصت ویژه تور ارمنستان زمینی ویژه عید فطر تا فرصت دارید با ما تماس بگیرید!

نام اولیه و قدییمی این میدان لنین بوده و هم اکنون با این نام رسمی تر شناخته می شود.

 

 

ساختار این بنا از عجایب است چرا که به طور بیضوی شکل طراحی شده و به دلیل شهرت و رسمیت زیاد آن اماکن دولتی و اداری زیادی در اطراف آن است. به عنوان مثال ساختمان های هیئت دولت، و وزارت امور خارجه این کشور، در این اطراف قرار دارد! خوبی دیگر این مکان این است که با دیدار از این مکان می توانید راه به جاذبه گردشکری دیگری از ایروان به نام موزه تاریخ و ملی آن دسترسی داشته باشید. این موزه هم در ضلع شمالی میدان قرار دارد. برای خرید تور ارمنستان هوایی ویژه تابستان ۹۳ و اطلاعات بیشتر پیرامون این تور پاسخ گوی شما هستیم.

 

فواره های موزیکال باعث شده اند که این محیط در ایام تابستان از دیدنی ترین و لذت بخش ترین جاهای ایراوان باشد! نور پردازی خاص در کنار این فوراه ها و خود میدان باعث شده که جشن های بسیاری نظیر جشن ملی  و بازی های هیجان انگیز در آن بخش صورت بگیرد!

 

استخر موجود در این محل هم همه شب ها از ساعت ۹ تا ۱۱ محفل رقص نور و موسیقی است که دیدن کردن از آن لطف دیگری دارد

در این فصل از سمت همه تورهای ارمنستان این مکان پشتیبانی می شود و حتی اگر شما خود به عنوان ساکنی از ایروان محسوب می شوید باید نهایت بهره را از این مکان ببرید!

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم