چهارشنبه, ۳۰ آبان , ۱۳۹۷

نکاتی در مورد رستوران های هندی


رستوران های هند
نکاتی در مورد رستوران های هندیReviewed by Zm on Apr 8Rating:

نکاتی در مورد رستوران ها و خورد و خوراک درهند

شاید تا کنون شنیده باشید که غذا و رستوران های هند ارزان قیمت هستند اما همیشه با خود تعدادی کنسور و … همراه داشته باشید. در هندوستان قیمت نان بر سر میز غذا جدا از سایر غذا ها محسوب می شود اما شما می توانید برای تعدیل هزینه ها نان لواش خشک شده با خود ببرید.

رستوران های هند

رستوران و غذاهای هندی

صبحانه ها اغلب رایگان هستند و برای صبحانه های شما کروه و تخم مرغ بیشتر اوقات تهیه خواند کرد. بسیاری از غذاهای هندی با ذائقه ما ایرانی ها سازگار نیست و پیدا کردن رستوران های خوب هم کمی در دهلی سخت است پس سعی کنید با خودتان کمی کنسرو و.. ببرید.

McDonald در شهر زیاد هستند و غذاهای آن ها با سیب زمینی و نوشابه حد اکثر ۱۳۰ روپیه می شود. در مراکز خرید و جاهای دیدنی این گونه مراکز فروش غذا زیاد به چشم می خورند.

انتظار نداشته باشید برنج های آن ها مثل برنج ما ایرانی ها طبخ شود. برنج هندی ها حالت آب کشی دارد و گاها بی نمک و بی روغن است!

رستوران های هند

اگر بخواهید می توانید از ایران برنج ها و خورش های بسته بندی شده را به راحتی خریداری کنید و در مسافرت دغذغه خوراک نداشته باشید. حتی می توانید از تن ماهی هم استفاده کنید و برای چند روز خود به همراه بیاورید. خوشبختانه وزن زیادی ندارد.

میوه هایی که بیشتر در این کشور دیده می شود موز و وسیب است پس چون سایر میوه ها کمیاب هستند می توانید با خود میوه هم بیاورید.

نوشیدنی ها را از جاهای معتبر و فروشگاه های تمیز خریداری کنید. در اطراف خیابان ها هستند باجه هایی که کارشان فروش شیرینی و غذا است اما اعتماد نکنید چون بهداشت را رعایت نمی کنند.

رستوران های هند

اگر هم به دنبال داروخانه هستید می توانید به دنبال Medical باشید! یا از یک شهروند هندی Medical را جویا شوید.

البته اگر خوب دقت کنید می توانید رستوران های خوبی را پیدا کنید و پاتوق همیشگی خود قرار دهید. رستوران هتل شما اگر بین المللی باشد به احتمال زیاد یک یا دو قلم غذای ایرانی خواهد داشت پس نگران خوراک خود نباشید به قولی حتما سیر خواهید شد.

رستوران های هند

شماری از رستوران های هند را در این مکان معرفی کرده ایم که می توانید بهترین رستوران ها را انتخاب کنید. اما فراموش نکنید که جاذبه های هند را هم از دست ندهید در اینجا ۵ جاذبه ی دیدنی کشور هندوها را  بر شمرده ایم که دیدن آن خالی از لطف نیست.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


4 + = 7


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم