c معرفی هتل آدورا گلف آنتالیا
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹

معرفی هتل آدورا گلف آنتالیا


معرفی هتل آدورا گلف آنتالیاReviewed by 123 on Nov 1Rating:

هتل زیبای آدورا گلف در آنتالیا واقع شده است .
هتل در مرکز گردشگری و توریستی شهر بلک قرار گرفته است .

 

هتل آدورا گلف
هتل بسیار زیباست ومجلل و دارای درجه ۵ ستاره می باشد. این هتل مجلل حدود یک کیلومتری ۵ کلوپ زیبای گلف بلک، مرکز گلف ترکیه قرار دارد.
هتل آدوراگلف دارای اتاق های بسیار زیبا وبسیار شیک می باشد که دکوراسیون آن ها به سبک کلاسیک و لوازم اتاق بسیار مدرن می باشند.

هتل آدورا گلف
دارای ۵۰۰ اتاق و سوئیت می باشد و تمامی آنها چشم انداز بی نظیری به خلیج دارند. در بنای اصلی این هتل۳۸ اتاق بدون بالکن می باشد وبقیه ی اتاقها دارای بالکن اختصاصی هستند.

هتل آدورا گلف
اتاق های اتاق دارای تهویه ی مطبوع ، سیستم گرمایشی ، یخچال ، سیستم صوتی و تصویری ، ماهواره ، دی وی دی پلیر و… می باشند . سرویس بهداشتی بسیار تمیز و مدرن نیز در اتاق ها وجود دارد .

هتل آدورا گلف
این هتل ۵ کیلومتر با شهر کادریه، ۱۲ کیلومتر با سریک، ۳۹ کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا و ۲۹ کیلومتر با فرودگاه فاصله دارد. علاوه بر این، آدورا گلف ریسورت هتل، حدود یک کیلومتری ۵ کلوپ زیبای گلف بلک، مرکز گلف ترکیه قرار دارد.

هتل آدورا گلف

امکانات :این هتل ۵ ستاره دارای رستوران های بی نظیری می باشد . در رستوران آن انواع غذاهای ترکیه ای و سایر کشور های دیگر سرو می شود

هتل آدورا گلف

استخر سرپوشیده, سالن بدنسازی, سونا و جکوزی, ماساژ,و استخر روباز نیز از دیگر امکانات هتل می باشد حمام ترکی و بخار هتل و ماساژ در آن از ویژگی خاصی برخوردار هستند .

هتل آدورا گلف
سالن کنفرانس , آرایشگاه,و فروشگاه های هی هتل امکان سفری راحت را برای مهمانان – فراهم می کند . سرویس نگهداری از کودکان نیز وجود دارد.
پارکینگ واینترنت رایگان نیز در هتل وجود دارد .

هتل آدورا گلف

هتل بسیار به مرکز خرید نزدیک می باشد واز هتل آدورا گلف تا فرودگاه بین المللی ترکیه حدود ۲۹ کیلومتر فاصله وجود دارد .

هتل آدورا گلف
هتل دارای ساحل اختصاصی می باشد . و تور آنتالیا با این ساحل رویایی خاطره انگیز می شود .

هتل آدورا گلف

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم