c معرفی هتل آزیا بلو آت آزیا ریزورت در قبرس
جمعه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۸

معرفی هتل آزیا بلو آت آزیا ریزورت در قبرس


معرفی هتل آزیا بلو آت آزیا ریزورت در قبرسReviewed by Zm on May 5Rating:

شهر پافوس یکی از شهرهای قبرس است که هتل های بسیار زیادی در آن بناشده تا مسافران و گردشگران بتوانند به راحتی به به مسافرت خود بپردازند و از دیدنی های این شهر دیدنی در قبرس دیدن کنند. هتل  آزیا بلو آت آزیا ریزورت یکی از معتبرترین هتل هایی است که ر این شهر ساخته شده و هم اکنون در حال ارائه سرویس به مسافران و توریست های داخلی و خارجی است.

 هتل آزیا بلو آت آزیا ریزورت

هتل  آزیا بلو آت آزیا ریزورت در درده هتل های ۵ ستاره قبرس محسوب می شود که دارای امکانات رفاهی و خدماتی و تفریحی مناسبی است که شما به عنوان مقیمی از این مجموعه هر گز احساس خستگی نخواهید کرد.

 هتل آزیا بلو آت آزیا ریزورت

هتل در بخشی دل انگیز و خوش آب و هوا ساخته شده و به شما امکان می دهد که به بهترین شکل بتوانید از آب و هوای مناسب و مفرح این منطقه قبرس بهره ببرید.

امکانات تفریحی و رفاهی زیادی نظیر استخر، سونا حمام بخار و سرویس های ورزشی در این هتل دایر است که به شما امکان یک اقامت عالی را می دهد. به عنوان مثال حمام ترکی این هتل از پر استقبال ترین سرویس آن است. لیستی از دیدنی های آیاناپا در قبرس هم برای شما جمع آوری کرده ایم تا در قبرس بتوانید از بهترین جاها دیدن کنید.

 هتل آزیا بلو آت آزیا ریزورت

برای تفریح و نشاط فرزندان سرویس های مخصوص آنان در نظر گرفته شده حتی اتاق های مخصوص نگهداری کودک نیز قرار داده شده است که می توانید از دلبندانتان به خوبی در کنار مجرب ترین مربیان نگهداری کنید. گیم نت و اتاق های کامپیوتری که امکان بازی را برای شما فراهم کرده اند در این هتل زیاد به چشم می خورند.

 هتل آزیا بلو آت آزیا ریزورت

تعدادی فروشگاه و مرکز خرید معتبر در هتل برپاست که به شما امکان خریدی عالی را می دهد.  مراکز خرید قبرس شمالی لیستی از فروشگاه های معتبر را در اختیار شما قرار میدهد

از طرفی هم، می توانید ارز مورد نیاز خود را از صرافی ها دریافت کنید. این صرافی ها به طور معتبر در خود هتل وجو د دارند پس نیازی به پیدا کردم صراف ندارید.

 هتل آزیا بلو آت آزیا ریزورت

سرویس های ورزشی هتل تنیس، استخر، سالن بدن سازی، دوچرخه سواری و وان آب داغ برای سلامتی می باشد.

 هتل آزیا بلو آت آزیا ریزورت

از امکانات رفاهی نیز می توان به خدمات خانه داری و لباس شویی و اتوکشی، سرویس های مناسب داخل اتاق ها نظیر مبلمان و دکوراسیون شیک و تخت های کاملا راحت و از طرفی داشتن امکاناتی نظیر تلویزیون و سشوار و… اشاره کرد.

 هتل آزیا بلو آت آزیا ریزورت

رستوران هتل هم مرکزی برای خوردن غذاهای خوش طعم بین المللی و محلی قبرسی است. سرویس ترنسفر فرودگاهی، پذیرش شبانه روزی و بالکن و… همه برای رفاه حال شما تدارک دیده شده اند

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم