جمعه, ۲۷ مهر , ۱۳۹۷

هتل آماری آتریوم


آماری آتریوم بانکوک
هتل آماری آتریوم Reviewed by 123 on May 27Rating:

در بانکوک در منطقه ی سوخومویت ،هتلی ساخته وطراحی شده ،که به هتل آماری آتریوم نامگذاری شده است . این هتل بسیار زیبا دارای شهرت فراوانی شده است .

آماری آتریوم بانکوک

یکی از ویژگی هایی که این هتل را بسیار مشهور کرده است نزدیک بودن آن به مراکز عمده تجاری میباشد . هتل آماری آتریوم دارای ۵۶۸ اتاق میباشد .اتاقهای هتل بسیار بزرگ و توام با آرامش میباشد .یکی از بهترین جاذبه های این مکان جاذبه باغ گل رز با رز گاردن است که باید آنجا را ببینید!

آماری آتریوم بانکوک

این اتاقها دارای سیستم صوتی وتصویری دیجیتال ، چای ساز یک آشپزخانه کوچک ، تهویه مطبوع ،سشوار ، وان سرویس بهداشتی بسیار تمیز وطراحی شیک ،دستگاه پخش دی وی دی ،گاوصندوق ،وماهواره و… میباشد تمام امکاناتی را که یک گردشگر نیاز دارد را میتوان در این اتاقها ودر این هتل بسیار زیبا به خوبی مشاهده کرد . برای آشنایی شما ما مراکز خرید در بانکوک را جمع آوری کرده ایم که می توانید از آن اطلاعات خوبی دریافت کنید

 

آماری آتریوم بانکوک

امکانات هتل شامل استخر، که هم سر پوشیده آن را میتوان دید و هم از استخرهای رو باز هتل میتوان نهایت لذت واستفاده رابرد . بعد از یک شنای عالی میتوان در کنار استخر در زیر سایبان ها استراحتی همراه با آرامش را به جسم وروح خودهدیه کرد .

آماری آتریوم بانکوک

محوطه سرسبزی را در هتل برای زیباتر نشان دادن آن ساخته اند که مسافران میتوانند از آنجا برای نشاط خود استفاده کنند . دارای سالن هایی برای ورزش کودکان ، وهمچنین افرادی که کودکان شمارا نگه میدارند تا شما راحت تر به خرید وکارهای ضروری بپردازید . جکوزی،سونا، ماساژ درمانی،از امکانات عالی این هتل  حساب میشوند .

آماری آتریوم بانکوک

سالن تنیس وورزش پینگ پنگ وبدن سازی نیز از جمله مزایای هتل آماری آتریوم میباشد . این هتل بسیار بزرگ وزیبا  بسیلر به مترو  نزدیک میباشد . اتوبان وفرودگاه بین المللی نیز در نزدیکی آن قرار دارد .

آماری آتریوم بانکوک

مرکز خرید وتجاری بسیار بیه این هتل زیبا نزدیک میباشند وشما میتوانید یک خرید عالی وبه دور از خستگی را در اطراف محل اقامت خود داشته باشید .

آماری آتریوم بانکوک

دارای اتاقهای ویژه معلولین ، واتاقهای وی  آی پی میباشد . رستوران بسیار تمیز وزیبایی دارد که در آن از غذاهای مخلی نیز سرو میشود .رفتار کارکنان هتل بسیار عالی است .  طبق آمار ونظرات از گردشگران ،۱۰۰ درصد از مسافرین این هتل بسیار شیک وجذاب را پیشنهاد میکنند

آماری آتریوم بانکوک

 

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظرات


× 7 = 35برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید
نام:
موبایل:
گروه:
لطفا کدفعال سازی را وارد کنید:

به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم