شنبه, ۲۵ اردیبهشت , ۱۴۰۰

هتل آکا آنتدون در کمر ( ترکیه )


کمر هم یکی دیگر از شهرهای توریستی در ترکیه است که مدت هاست محل بازدید و رفت و آمد گردشگران شده است. امروز می خواهیم یک هتل ۵ ستاره از این شهر را به شما معرفی کنیم.

 

هتل آکا آنتدون در کمر

هتل آکا آنتدون در کمر

معرفی هتل Akka Antedon

هتل تفریحی و بسیار شیک Akka Antedon که در ساحلی زیبا قرار گرفته نزدیک به شهر آنتالیاست. یعنی جنوب آنتالیا در ساحلی قراردارد که کمر بدان وصل می شود و این هتل در آن قرار دارد.

هتل آکا آنتدون در کمر

این هتل یکی از خوش منظره ترین هتل هایی است که در این مرکز قرار دارد و دارای انواع امکاناتی است که می تواند هر فردی در هر سنی از آن لذت ببرد. اتاق های هتل در مود های مختلفی نظیر، سوئیت، اطاق خانوادگی و … همه برای مهمانان عزیز این مکان تدارک دیده شده اند.

هتل آکا آنتدون در کمر

اتاق ها دارای بهترین دکوراسیون هاست که این هتل را به عنوان یک هتل مجلل مشهور کرده اند. انواع امکانات در این اتاق ها وجود دارد که اقامت را راحت کرده که می توان از مهمترین آن ها به تهویه مطبوع، تلویزیون، و ماهواره ویخچال و … اشاره کرد.

هتل آکا آنتدون در کمر

رستوران داخل هتل هم مکانی مناسب برای صرف غذا می باشد، شما می توانید از انواع خوراکی ها و پیش غذاها و دسر ها موقع صرف غذا استفاده کنید. بوفه شام مکان مخصوصی است که به شما پیشنهاد شامی سالم را می دهد. علاوه بر این ۴ رستوران با منوهای مختلف در این هتل وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

هتل آکا آنتدون در کمر

برای تفریحات و ورزش هم برای شما یک سری امکانات در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال می توانید در زمین های ورزشی و استخر ها فعالیت های مناسبی داشته باشید. نمایش های شبانه هم روز شما را به شبی دلپذیر توریستی  متصل می کند.

هتل آکا آنتدون در کمر

برای کودکان بازی های مناسب کودکان، بازی های کامپیوتری و پارک مخصوص بچه ها تدارک دیده شده است. حتی سرویس نگهداری از بچه ها نیز در این مکان فعال است.

هتل آکا آنتدون در کمر

سرویس استخر هم به صورت ماساژ، استرخ رو باز و سر پوشیده، مراکز سلامتی و آب گرم، حمام بخار، شیرجه  و… فراهم است که به تن آرامی مشغول باشید

هتل آکا آنتدون در کمر

این هتل ۵ ستاره دارای اتاق های ویژه ای نظیر اتاق معلولین، سوئیت تازه عروس ها و اتاق های خانوادگی می باشد که هر کدام امکانان و ویژگی های خود را دارند.

ورزش دوستان هم می توانند از انواع زمین های ورزشی و سرویس های بازی و… در این هتل بهره مند شوند.

هتل آکا آنتدون در کمر

با استفاده از فروشگاه هایی هم که در هتل تعبیه شده اند می توانید بدون دغدغه تمام خرید هایتان را در هر ساعتی از شبانه روز انجام دهید.

آدرس : Beldibi Mevkii,07985 Kemer

هتل آکا آنتدون در کمر