چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹

هتل و تفریحگاه ساحلی جیوان بیچ ریزورت در هند


همانطور که قبلا گفته ایم یکی از بهترین نمونه های هتل ها آن هایی است که به تفریح گاه ها مرتبط باشند تا مسافرین بتوانند اوقات فراغت خود را در مکان های مناسب بگذرانند. به همین دلیل امروز هم یک هتل تفریح گاهی به نام جیوان بیچ ریزورت در هند انتخاب کرده ایم که به شما کمک می کند اوقات بسیار عالی ای تجربه کنید.

جیوان بیچ ریزورت

این محل یکی از بهترین هتل های سه ستاره در هند است که با ارائه خدمات رفاهی و تفریحی مناسب و کافی در حد درجه خود، توریست ها را هیجان زده می کند. از طرفی هم قیمت این سرویس ها و هتل ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و به همین دلیل بیشتر توریست ها همیشه گرد این هتل جمعند. یکی از هتل های مشهور هند هتل دی کراون گوا می باشد که می توانید برای سکونت انتخاب کنید

جیوان بیچ ریزورت

به عنوان مثالی از امکانات رفاهی می توان به اتاق ماساژ و استخر روباز برای تمام فصل های سال، حمام آفتاب و ساحل اشاره کرد که همه این ها به میزان یک سرویس ۴ ستاره است!

برای خرید هم هرگز نیازی نیست به داخل شهر بروید چرا که فروشگاههای هتل هر چه را که بخواهید در اختیارتان قرار می دهد. تور گردشگری هند از زبان یک توریست هم می تواند به عنوان راهنمای سفری خوب باشد

جیوان بیچ ریزورت

برای جلسات کاری و همایش ها و .. اتاق های مخصوص این هتل به شما کمک می کند که بهترین ضیافت ها را تدارک ببینید.

کتابخانه ای در هتل دایر است که موجب افزودن بار فرهنگی به هتل شده است. البته در اطراف هتل یک باغ با طراوت است که می توانید در سر سبزی آن بیارامید. حالا وقت آن رسیده که با رفتن به گردشگاه ها وبعد هم به رستوران هتل بیایید و از انواع غذای خوش طعم آن برای وعده غذایی خود پیشنهاد بدهید! البته اگر می خواهید از رستوران های هندی استفاده کنید نکاتی در مورد رستوران ها هست که باید بدانید.

جیوان بیچ ریزورت

سرویس خانه داری و شستن و اتوکشیدن لباس ها برای رفاه حال بیشتر مسافران تدارک دیده شده است

آدرس هتل : Light House Beach,695521 Kovalam

جیوان بیچ ریزورت