c هتل دابلتری بای هیلتون
چهارشنبه, ۵ تیر , ۱۳۹۸

هتل دابلتری بای هیلتون


هتل دابلتری بای هیلتون Reviewed by 123 on May 31Rating:

در کوالالامپور هتل بسیار شیک وزیبایی در نزدیک مرکز خرید، ومرکز شهر طراحی کرده اند که به هتل دابلتری بای هیلتون نام گذاری شده است .

دراین هتل که هتلی ۵ ستاره است را تمام امکانات رفاهی وجود دارد .

هتل دابلتری بای هیلتون

از این هتل ۵ دقیقه تا ایستگاه قطار  پر سرعت بین شهری وپارک فاصله دارد .

اتاقهای این هتل ،اتاق ۲ تخته اتاق درجه ۱ اتاق لوکس میتوان نام برد.

هتل دارای یک استخر روباز است .شنا در استخر روباز  بهد لیل باز تاب هوای تازه  به بدن انرژی ویژه ای به شما منتقل میکند ، سایبانهای اطراف استخر نیز برای استراحت مهمانان عزیز طراحی شده اند .

هتل دابلتری بای هیلتون

اتاق ها،  مجهز به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون LCD، مینی بار، لوازم اتوکشی، حمام اختصاصی با کلیه لوازم و سشوار  می باشند.

هتل دالتری بای هیلتون ، دارای  سالن بدن سازی و مرکز اداری وفروشگاه های متعدد می باشد. میهمانان  وگردشگران اگر دوست داشته باشند ،میتوانند برنامه گشت و گذار وتفریح  خود را در دفتر خدمات مسافرتی هتل رزرو کنند.برای خرید هم می توانید مراکز خرید کوالالامپورمالزی را مورد بررسی قرار دهید.

هتل دابلتری بای هیلتون

هتل دارای دو رستوران بسیار تمیز وبزرگ وبهداشتی میباشد . در رستوران Tosca، انواع خوراکهای ایتالیایی ودر رستوران makan Kitchen، انواع خوراکهای محلی وغذاهای خوشمزه ولذیذ رابا منوی باز را  میتوان سرو کرد. اگر ساکن این هتل شدید زمانی هم برای دیدن جاذبه های حوالی کوالالامپور برنامه ریزی کنید!

هتل دابلتری بای هیلتون

سرو  انواع نوشیدنی وخوراکهای مختصر مانند انواع آجیلها را  برای مهمانان فراهم کرده اند ودر تریاها از مهمانان پذیرایی میکنند . دریاچه وهتل فلامینگو در کوالالامپور یکی از بهترین هتل ها محل تفریحی است که می توانید استفاده کنید

هتل دابلتری بای هیلتون

از هتل دابتری بای  هیلتون ، ۱۰ دقیقه پیاده روی  تا مرکز همایشات شهر کوالالامپور و برجهای دوقلو راه است ولی سرویس در خود هتل وجود دارد ومیتوانید از آن استفاده کنید .

از هتل دابلتری یک ساعت با ماشین، تا فرودگاه بین المللی کوالالامپور فاصلهاست .

هتل دابلتری بای هیلتون

اگر به دنبال اقامتی لذت بخش در کوالالامپور هستید ، فقط به این هتل بروید. برخورد بسیار عالی و همراه با ادب  کارکنان ،نزدیکی به مراکز فست فود  که برای مسافر بهترین راه استفاذه از این نوع غذا میباشدو…،امکانات داخل اتاقها،حمام بسیار بسیار تمیز و زیبا و دستشوئی های فوق العاده تمیز که برای ایرانیها خیلی مهم است در این هتل عالی به چشم میخورد .

هتل دابلتری بای هیلتون

امکانات این هتل از قبیل سالنهای ورزشی وبدن سازی و… وخدمات شامل خانه داری ، لباسشویی ، خشک شویی ، اتوکشی سالن برای جلسه وضیافت وتمام امکانات که به راحتی و آرامش مهمانان کمک میکند در این هتل ۵ ستاره در کوالالامپور وجود دارد .شما میتوانید با اقانتی عالی وبه دور از دردسر را در هتل ۵ ستاره دابلری بای هیلتون داشته باشید .

باغ وحش ملی در کوالالامپور یکی از جاذبه های دیدنی است که باید ببینید!

هتل دابلتری بای هیلتون

 

مطالب پیشنهادی :

Comments are closed.


به آژانس مسافرتی امتیاز بدهید

از حمايتتان سپاس‌گزاریم